Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 01.04. - 07.04.2019r.

PONIEDZIAŁEK –01.04. 2019r. 

6.15 Za ++ Adama i Bogdana Bogdanowicz, ++ Karolinę i Andrzeja Fedunik, ++ z rodzin Bogdanowicz i Pączek, dusze w czyśćcu cierpiące  oraz z prośbą o  błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie. 

7.00 Za + brata Joachima i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 1) Za + mamę Emilię Różycką w 1 r. śm., + ojca Czesława oraz z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

2) Za Parafian. 

 WTOREK – 02.04.2019r.

6.15 Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. 

7.00 Za + męża Zenona Siwek w 4 r. śm., ++ z rodziny obu stron  oraz o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną 

18.00 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie dla Czesława oraz wnuczki Julii na czas składania egzaminów maturalnych a także o łaski dla całej rodziny.

2) Dziękczynna, z prośbą o  błog. Boże, opiekę Anioła Stróża i MB, zdrowie dla Hani w 2 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

ŚRODA – 03.04.2019r.

6.15 Za + Jana Grześniak o łaskę nieba. 

7.00 Za + męża Jana Suslik, ++ synów Konrada, Jana, Ryszarda, Józefa i Edwarda, + zięcia Pawła, ++ teściów Jadwigę i Jana, ++ rodziców Agnieszkę i Augustyna Drożdż, ++ z rodziny z obu stron oraz o  błog. Boże i zdrowie w całej rodzinie.

18.00 1) Za + męża Kazimierza Komarnickiego, ++ rodziców oraz ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące  a także o zdrowie,  błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za ++ Teresę i Jerzego Nowak o łaskę nieba. 

CZWARTEK – 04.04.2019r. - I czwartek miesiąca

6.15 Za dusze w czyśćcu cierpiące. 

7.00 W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii, pochodzących z naszej parafii a także w intencji diakona Radosława oraz kleryków Kamila i Macieja o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi. 

18.00 1) Za + Norberta Gerlitz w 6 r. śm., + Annę Magnucką w 8 r. śm., + Gertrudę Gerlitz w 13 r. śm., + Alfreda, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie,  błog. Boże w rodzinie.

2) intencja wolna

PIĄTEK – 05.04.2019r. – I piątek miesiąca

6.15 Za + ks. proboszcza Bernarda Jurczyka o łaskę nieba. 

7.00 Za ++ Helenę i Adama, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie,  błog. Boże i opiekę Maryi nad całą rodziną.

9.00 Za + Antoniego Śliwińskiego w 1 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie,  błog. Boże w rodzinie.

18.00 Msza święta wspólna:

1) W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego.

2) Za + męża Huberta Dzierson, ++ rodziców Marię i Józefa, ++ teściów Wiktorię i Piotra, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie,  błog. Boże w rodzinach Jantos, Kokot i Dzierson. 

3) za + Kazimierza Pater w 30 dniu po śmierci o łaskę nieba. 

4) Za + Bogdana Kwiatkowskiego w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

5) Za + ks. Stanisława, jego ++ rodziców Marię i Władysława, + syna Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

6) Za + Bogusława Pachołek – od rodziny Kowal.

7) Za + Wiesława Lenart w rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny. 

19.00 Msza św. rozpoczynająca Ekstremalną Drogę Krzyżową

Sobota - 06.04.2019r. – I sobota miesiąca

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla Michałka z okazji rocznicy urodzin  a także o łaski w całej rodzinie.

7.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji Róż Różańcowych. 

17.00 j. niemiecki - Za ++ rodziców Marię i Pawła Stolingwa, ++ Wiktorię i Pawła Koc, ++ Alfonsa i Martę Świerczok, ++ Marię i Gerharda Kiwus oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron. 

18.30 Msza św. wspólna:

1) Za + brata Andrzeja, ++ Jana i Janinę Staszel, ++ z rodziny Staszel, Kłosowskich, Rogowskich, Gaweł i Relich, ++ szwagrów: Pawła i Romana  oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinach.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, dary Ducha św., opiekę Maryi dla syna Kamila na czas składania egzaminów maturalnych oraz o łaski w całej rodzinie.

3) Za + Mieczysławę Paprota - od Krystyny z rodziną.

4) Za + Ryszarda Wszelakiego w 3 r. śm. i za ++ z rodziny obu stron.

5) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o  błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Malwiny Małaczyńskiej z okazji 95 r. urodzin oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

6) Za + Zofię Perużyńską – od wspólnoty NSPJ.

7) Za + Bogusława Pachołek i za ++ z rodziny z obu stron.

8) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, szczególnie za łaskę uzdrowienia, z prośbą o dalsze  błog. Boże, dary Ducha św. i opiekę Maryi dla Stanisława z okazji 72 r. urodzin oraz  o łaski potrzebne dla wszystkich, którzy polecali go w swojej modlitwie. 

V Niedziela Wielkiego Postu 07.04.2019

7.00 Za ++ rodziców Michała w 16 r. śm. i Gertrudę Majzel oraz Helenę i Czesława Wójcik, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie. 

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. 

8.30 1) Za + mamę Leokadię Marzec w 12 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie,  błog. Boże dla żyjących z tych rodzin.

2) Za ++ teściów Weronikę i Jana, ++ siostry, braci i ++ z rodziny z obu stron.

10.00 1) Za + męża Adama Adamczyk w 9 r. śm. 

2) Za + męża Jana Gawor, ++ z rodziny z obu stron  oraz o  błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

12.00 1) Chrzty: Filip Tomasz Czernik, Jakub Stanisław Czernik, Hanna Maria Fila, Andrzej Jan Sowa. Roczki: Emilia Kołodziej. 

2) Za ++ rodziców Katarzynę i Mariana Iwanickich, ++ dziadków i krewnych z rodzin Iwanickich i Krokosz oraz z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za + Mariannę Mienkina w 1 r. śm. i za ++ z całej rodziny. 

2) Za + ojca Emila Zaremba w kolejną r. śm. , + mamę Stefanię, ++ z rodziny z obu stron.

3) Za ++ Stanisława i Wiktorię oraz Bolesławę i Zygmunta Grygiel, ++ z rodziny Kukuł oraz o  błog. Boże w rodzinie.

4) Za + syna Piotra w 12 r. śm., + żonę Marię, ++ z rodziny z obu stron oraz o  błog. Boże w rodzinie.

5) Za ++ Helenę i Adama Miś, ++ z rodziny oraz z prośbą o  błog. Boże, zdrowie, opiekę MB nad całą rodziną.

6) Za + męża Zdzisława Zgid w 8 r. śm., + brata, ++ rodziców z obu stron, + wnuka Adriana Zgid, + zięcia Jana Podkówka w 11 r. śm. oraz z prośbą o  błog. Boże w rodzinie.

7) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o  błog. Boże, zdrowie, opiekę MB Wspomożenia Wiernych dla córki Grażyny z okazji jej urodzin i imienin.

  8) Za ++ rodziców Rudolfa w 10 r. śm. i Stanisławę Dereń, Stefanię i Franciszka Żołyńskich, + Michała Markockiego oraz o  błog. Boże w całej rodzinie.

9) W intencji Róży Różańcowej Haliny Tyszeckiej z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi dla członkiń oraz  za ++ z tej Róży.

10) Za + męża Edwarda Lech w 30 r. śm., ++ rodziców i ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie,  błog. Boże w całej rodzinie.

11) Za + Czesławę Hauda w 5 r. śm., + męża Zbigniewa, ++ z rodziny i o zdrowie,  błog. Boże w rodzinie.

12) Za + Bogusława Pachołek oraz o łaski potrzebne w rodzinie.

13) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę MB nad Dominiką Peikert z okazji 40 urodzin i o łaski potrzebne dla męża i dzieci.

14) Za ++ rodziców Janinę i Jana Zaleskich, + męża Bogdana Adama Dobrowolskiego, ++ rodziców i ++ z rodziny z obu stron oraz o  błog. Boże w rodzinie.

15) Za ++ rodziców Janinę i Adama, + brata Marka Turowskich, ++ z rodziny oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

16) Za ++ rodziców Helenę i Władysława oraz Jadwigę i Teodora, ++ krewnych z obu stron a także z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

19.00 Za + ojca Antoniego Czechowskiego, + mamę Leokadię, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie,  błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

9.30 Ligota Górna - Za + Annę Podkówka w 1 r. śm., + męża Piotra i za ++ z rodziny obu stron.

02 kwietnia 2019