Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

Intencje mszalne 03.12 – 09.12.2018 r.

PONIEDZIAŁEK – 03.12.2018 r.  - Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6.15 Za Parafian. 

7.00 Roraty dla dorosłych: Za + Andrzeja Patacz, + ojca Józefa, ++ dziadków Berger, ++ z pokrewieństwa z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

18.00 Roraty dla dzieci: 1) Za + Barbarę Kuczewską (w dniu ziemskich imienin) i za ++ z rodziny obu stron.

2) Za ++ rodziców Teklę i Andrzeja Krężel, ++ braci Jana i Władysława, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

WTOREK – 04.12.2018r. – św. Barbary, dziewicy i męczennicy

6.15 Roraty dla młodzieży: Za + ojca Stanisława Kubak w 15 r. śm. i+ syna Władysława, + Wiesława Kubak, + wnuka Marka w 18 r. śm., ++ z pokrewieństwa obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

7.00 Roraty dla dorosłych:  Za ++ Barbarę i Michała Dębickich, Barbarę i Janinę Zubek, ++ Annę i Michała Baczyńskich, ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ Genowefę i Stefana Ramus, Bronisławę i Jana Podgórskich, ++ braci Mariana i Bronisława, ++ z pokrewieństwa oraz o błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ Dorotę i Andrzeja Sykosz i dusze czyśćcowe o łaskę nieba.

ŚRODA – 05.12.2018r. – dzień powszedni

6.15 Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Św. dla Szymona z okazji urodzin oraz Boże błog. dla rodziców i siostrzyczki. 

7.00 Roraty dla dorosłych: Za ++ Marię i Antoniego Przewloka, ++ rodziców z obu stron, + Edwarda Zamora, ++ z rodziny Kałuża i Krause, ++ Marię i Łukasza Wiśniewskich, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Roraty dla dzieci: 1) Za + męża Jana Kowalskiego w 5 r. śm., ++ rodziców i teściów Sowa i Kowalskich, ++ z rodziny Gardziejewskich oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB w rodzinie.

2) Za + męża Zbigniewa Bednarskiego w 22 r. śm., ++ rodziców i z rodziny obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie w rodzinie.

CZWARTEK –06.12.2018r. – św. Mikołaja, bpa

I czwartek miesiąca

6.15 Roraty dla młodzieży: O powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne.

7.00 Roraty dla dorosłych: Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Ewy Woźniak w 70 r. urodzin. 

18.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ Józefę i Mikołaja, Jadwigę i Agnieszkę, Jolantę i Krzysztofę Kajetana Janowicz, + Annę Manugiewicz, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

2) Za + Bartosza w 5 r. śm., + Łukasza Kowalskiego, Kamila Sędziaka ich + dziadka Wilhelma oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

PIĄTEK – 07.12.2018r. – św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła

I piątek miesiąca

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Adeli z okazji 80 r. ur. 

7.00 Roraty dla dorosłych: Za ++ rodziców Anielę i Józefa, ++ braci Kaspra, Juliana, Adama, + siostrę Teresę, ++ z rodziny obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

9.00 Za ++ Józefę i Mikołaja, ++ Jadwigę, Anielę, Jolantę Krzysztofę, + Kajetana Janowicza, + Annę Manugiewicz, ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 Roraty dla dzieci: Msze św. wspólne:

1) W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego.

2) Za + męża Huberta Dzierson, ++ rodziców Marię i Józefa, ++ teściów Wiktorię i Piotra, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinach Jantos, Kokot i Dzierson.

3) Za + Jerzego Janczyk, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

4) Za + męża Zbigniewa Drygała w 1 r. śm., ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

Sobota -08.12.2018r. –

 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny

6.15 Za + Pawła Kurpanik i ++ rodziców o łaskę nieba. 

7.00 Za + Antoniego Mazur, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

9.00 Za + Józefa Rajczyk, + Helenę, ++ z rodziny i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

16.00 1) W intencji Wspólnoty dzieci Maryi, ich rodziców z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błog. i opiekę Maryi. 

2) Za + Ryszarda Soleckiego, ++ z rodziny Soleckich, Derechowskich, Antochów i za ++ z rodziny obu stron

17.00 w j. niemieckim: Za + męża Ewalda Glomb, ++ rodziców, teściów, + siostrę Monikę, brata Pawła, ++ szwagrów, wnuków, ++ Stanisława i Mariana, ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 I Nieszpory z II Niedzieli Adwentu. 

18.30 Msza św. wspólna:

1) Za + męża Jerzego Pycia w 2 r. śm., ++ rodziców i z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) O opiekę Niepokalanej nad Wspólnotami NSPJ, Miłosierdzia Bożego, Apostolstwa Dobrej Śmierci, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Rycerstwa Niepokalanej, Apostolstwa Margaretka i Róży Różańcowej Niepokalanego Poczęcia NMP.

3) Za + męża Jerzego Olszok, ++ rodziców i teściów, brata, bratową, 2 szwagrów, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

4) Za + mamę Marię Kamecką (z okazji ziemskich imienin), ++ z rodziny oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże , opiekę MB w rodzinie. 

5) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych z prośbą o uzdrowienie i nawrócenie dla syna i o łaski potrzebne w rodzinie.

6) Za + mamę Mariannę, + ciocię Teresę w 12 r. śm. i + ciocię Anastazję w 1 r. śm.

7) Za + męża Jana Ćwiklińskiego w 10 r. śm. oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Janiny Ćwiklińskiej w rodzinie.

II NIEDZIELA ADWENTU - 09.12.2018 r. Rekolekcje Adwentowe

7.00 Za + męża i ojca Jerzego Lisurek, + matkę Agnieszkę, ++ rodziców Klemensa i Małgorzatę Zyzno, ++ z pokrewieństwa obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB w rodzinie.

Po Mszy: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30 1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Rity i w dniu urodzin oraz o łaski potrzebne w rodzinie.

2) Za + córkę Annę w 6 r. śm. oraz z prośbą o Boże błog. dla córki Ewy z okazji urodzin.

10.00 1) Za ++ rodziców Katarzynę i Jakuba Noga, zięcia Allewa Millet, za ++ z rodziny oraz o błog. Boże, zdrowie dla całej rodziny.

2) Za ++ rodziców Jana i Magdalenę Skaczyła, ++ dziadków Ludwikę i Grzegorza Rakoczy, Marię i Franciszka Skaczyła, ++ z rodziny obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o miłość w rodzinie.

12.00 1) Za ++ Wacława i Genowefę Król, + Józefa Adamowicz, ++ Zdzisławę i Bronisławę, + Artura Pencak i za + Elżbietę Pawluk

2) Za + Szarlotę Kotek w 1 r. śm.

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie dla Danuty z okazji 80 r. ur. i syna Mariusza z okazji 45 r. ur. a także potrzebne łaski w rodzinie oraz za ++ chrześniaka Walentego i Macieja o łaskę nieba. 

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za + męża Kazimierza Rybak w 19 r. śm., ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże , opiekę MB nad Zdzisławą i całą rodziną.

2) Za ++ Przybyłko, Kulikowskich i Stępniów, dusze w czyśćcu cierpiące oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad żyjącymi z rodziny.

3) Za ++ rodziców Irenę i Mieczysława Żylak, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o błog. Boże i zdrowie w rodzinach Chochołowicz i Żymańczyk. 

4) Za + Bernarda Niestolik w kolejną rocznicę śmierci. 

5) Za + męża Eugeniusza Gacmaga, ++ rodziców, rodzeństwo, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

6) Za + Zofię Tokarską w 30 dniu po śm., ++ z rodziny obu stron.

7) Za + mamę Józefę Sirek w 1 r. śm., ++ tatę Henryka i + brata Mariusza.

8) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Barbary z okazji imienin oraz  o potrzebne łaski w rodzinie.

9) Za + Grażynę w 5 r. śm., ++ Michała i Tadeusza Pierzchała, + Teresę Juźwiak, Antoniego i Mariannę Wieczorek.

10) Za + ojca Bronisława Głuchego (z okazji 85 r. ziemskich urodzin), ++ z rodziny obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

11) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB nad Joachimem w 60 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

12) Za + ojca Mikołaja, matkę Olgę i Stanisławę Szymańskich, Joannę i Kazimierza Jarczak, + ks. Stefana Witczaka i jego ++ rodziców, Bronisławę i Władysława Białek oraz o powrót do zdrowia Michała i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

13) Za + mamę Stanisławę Henrykowską, ++ dziadków Bronisławę i Stanisława Pawińskich, + siostrę Jolantę Biegasik oraz z prośbą o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

14) Za + Adelę w 30 dniu po śm., + Gintra Jurczyk i za ++ z rodziny obu stron. 

15) Za ++ rodziców Józefę i Szczepana Ptak, ++ rodzeństwo Bolesław Ireneusza, Teodora i Kazimierę, dusze w czyśćcu cierpiące i o zdrowie i błog. Boże w całej rodzinie

16.00 Nabożeństwo Adwentowe

17. 00 Za + Henrykę Chęcińską w 1 r. śm. i za ++ z rodziny. 

KONFERENCJA O. Adama Szustaka OP

9.30 Ligota Górna - Za + Mamę i babcię Marię Kulbaka, + ojca Stanisława, ++ rodzeństwo i dziadków, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

01 grudnia 2018