Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 08.04. - 14.04.2019r.

PONIEDZIAŁEK – 08.04.2019r. – dzień powszedni

6.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Teresy i Jana a także za + Willi, ++ rodziców Monikę i Antoniego oraz Marię i Stanisława, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

7.00 Za ++ rodziców Józefa i Otylię Rzepka. 

18.00 1) Za ++ rodziców Kazimierę i Franciszka Guis, + Jana Hiszczyńskiego, + Henryka Kutymę i za ++ z rodziny z obu stron.

1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Beaty i Krzysztofa w 6 r. ślubu oraz ich dzieci Wojciecha i Weronikę a także o łaski w całej rodzinie.

WTOREK – 09.04.2019r. – dzień powszedni 

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Damiana z okazji kolejnej rocznicy urodzin a także o łaski w rodzinie.

7.00 W intencji Krystyny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi. 

18.00 1) Za + męża Mariana i + syna Krzysztofa Siwek, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla  Ireny i Witolda Dureckich w 30 rocznicę ślubu  oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

ŚRODA – 10.04.2019r. – dzień powszedni

6.15 Za + ks. proboszcza Bernarda Jurczyka. 

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Hildegardy w dniu urodzin  oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

9.00 W intencji dzieci naszej parafii z prośbą o potrzebne dla nich łaski i dary Ducha Św. – Msza rekolekcyjna dla dzieci. 

18.00 1) Za + męża Stanisława Szymkowicza, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za + mamę Radosławę Lewandowską w 5 r. śm., + ojca Józefa, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

CZWARTEK – 11.04.2019r. – dzień powszedni 

6.15 Za + ks. proboszcza Zygmunta Curzydłę. 

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla Hildegardy, córki Renaty, syna Joachima z rodziną, dla wnuków i prawnuków. 

18.00 1) Za ++ rodziców Agnieszkę i Bernarda Krzenciesa oraz Marię i Romana Klimek, ++ brata Reinholda z żoną, ++ Monikę z synem Reinoldem, ++ krewnych  oraz  z prośbą o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi dla Józefa Wołoszyn  z okazji 90 r. urodzin oraz Arlety i Krzysztofa Gis z okazji ich urodzin a także o szczęśliwe rozwiązanie dla Kamili Gis i łaski w rodzinie.

PIĄTEK – 12.04.2019r. – dzień powszedni 

6.15 Za Parafian.

7.00 Za + Kazimierza Gaj, ++ jego rodziców, ++ Franciszka i Piotra Sołyga, za ++ z rodziny.

9.00 wolna

18.00 Za + Stefana i Irenę Cecot, ++ z rodziny Cecot i Małkowskich.

Sobota - 13.04.2019r. – dzień powszedni

6.15 W intencji dzieci nienarodzonych oraz rodzin.

7.00 wolna

17.00 j. niemiecki: wolna

18.30 Msza święta wspólna: 

1). Za ++Teresę i Tadeusza Góra i za ++ z rodziny z obu stron.

2) Za + Mieczysława Paprota - od Eugenii z rodziną.

3) Za + Klaudię Conny - od Marysi z całą rodziną.

4) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi dla Krystyny Kołodziej z okazji  50 r. urodzin  oraz  o łaski w całej rodzinie.

5) Za + Helenę Mucha w 32 r. śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

Niedziela Palmowa - 14.04.2019r.

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Bogusławy Szpak z okazji 59 r. urodzin  oraz o łaski w całej rodzinie.

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Łucji i jej mężem  oraz całej rodziny. 

2) Za + męża Józefa Koniecznego w 35 r. śm., ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

3) wolna

10.00 1) Za + syna Łukasza Margoś  o łaskę nieba (w rocznicę ziemskich urodzin)  oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla wnuków i ich rodziców.

2) Za ++ rodziców Antoninę i Michała Lech, ++ braci Lucjana i Franciszka, + bratową Felicję, + szwagra Feliksa, + męża Władysława w 11 r. śm., ++ jego rodziców i rodzeństwo, ++ dziadków, + Anielę Suchą  oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) wolna

12.00 1) wolna

2) wolna

15.00 Msza św. wspólna

1) Za + Kazimierza Sałdak i za ++ z rodziny z obu stron.

2) Za ++ Michała i Marię Koszałkowskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) Za + męża i ojca Eugeniusza Krupka, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

4) Za + męża Ryszarda Białek w 2 r. śm. oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla syna Marcina w 30 r. urodzin i o łaski w całej rodzinie.

5) Za + tatę Bartosza Czarny (w dniu ziemskich urodzin), + dziadka Jarosława Bodnaruś, ++ Marię, Mikołaja, Kazimierę Topornickich  oraz z prośbą o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

6) Za + Henrykę Wajgert w kolejną rocznicę śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

7) Za + syna Grzegorza Sojka, ++ rodziców z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

8) Za + Ligię Sawicką - od wnuków.

9) Za ++ z rodziny Elias, Kaleja, Pownug i Wiechoczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10) Z podziękowaniem za odebrane łaski,  z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi dla Ewy, jej męża i całej rodziny.

11) Za ++ rodziców Jana i Irenę (2 r. śm.) Ulbrych, + brata Ryszarda (w dniu ziemskich urodzin), ++ teściów Krystynę i Antoniego Brzozowskich, + Kazimierza Popiel , ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w całej rodzinie.

12) Za + bratową Czesławę Kauwak.

13) Za + tatę Adama Przedpełskiego, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

14) Za + męża Edwarda Gliwińskiego, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże w rodzinie.

15) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Maryi dla Fryderyka w dniu 80 r. urodzin a także za + żonę Bernadetę ( z okazji ziemskich imienin), ++ rodziców i teściów, ++ z rodzin Boduchów i Lechów. 

16) Za ++ Józefa i Waldemara Kraft, ++ z rodziny oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo e rodzinie. 

17) Za + syna Eugeniusza Oziembłowskiego i za ++ z rodziny. 

19.00 Za + Czesława Kaczmarzyk, + Anielę w 10 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie. 

9.30 Ligota Górna:  Za + syna Piotra Krupa w 12 r. śm., + żonę Marię, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

08 kwietnia 2019