Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 10.06. – 16.06.2019r.

PONIEDZIAŁEK - 10.06. 2019r.

Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

6.15 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.00 Za ++ rodziców Zofię w 3 r. śm. i Mieczysława Sypko oraz z podziekowaniem z odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę MB Królowej Kapłanów dla księdza Jana z okazji 39 r. święceń kapłańskich i o wszelkie łaski w całej rodzinie.

9.00    intencja wolna

16.00  intencja wolna

18.00 1) Za + Lecha Grzeszczaka w 20 r. śm. oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

2) Za + tatę Franciszka Garncarek w 27 r. śm., + mamę Helenę, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

Wtorek - 11.06. 2019r. - św. Barnaby, Apostoła 

6.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Dominiki Frasyniuk w kolejną rocznicę urodzin oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

7.00 Za + Teresę Banaś, ++ rodziców, rodzeństwo, teściów, ++ z rodziny z obu stron  oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

18.00 1) Za ++ rodziców Marię w 6 r. śm. i Andrzeja Skwarek, + siostrę Annę, + brata Józefa, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Stefana i Kazimierę, + brata Zbigniewa Jasiniak, ++ rodziców Piotra i Helenę, + brata Bolesława Kowalczyk, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

ŚRODA – 12.06. 2019r.

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi, zdrowie  i wszelkie potrzebne łaski dla Anety i Krzysztofa Leniec z okazji 3 r. zaślubin. 

7.00 Za + męża Józefa Krzysiak, + syna Mirosława, ++ córkę Janinę z mężem, ++ rodziców  z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

18.00 1) Za + brata Józefa Peukert, ++ rodziców Matyldę i Franciszka, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie w całej rodzinie.

2) Za ++ Bronisławę i Jana Podgórskich, ++ Genowefę i Stefana Ramus, ++ braci Mariana i Bronisława, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

 CZWARTEK - 13.06. 2019r. - dzień fatimski,

Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Wiecznego Kapłana 

6.15 Za + ciocię Martę Pokorską oraz o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

7.00 Za + + Marię i Antoniego Przewloka, ++ rodziców z obu stron, + Edwarda Zamora, ++ z rodzin Kałuża i Krause, ++ Marię i Łukasza Wiśniewskich, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 1) W święto patronalne: o świętość życia dla naszych kapłanów oraz tych, którzy są objęciu modlitwą "Margaretek" a także o Boże błogosł. dla członków Diecezjalnego Dzieła Modlitwy za Kapłanów. 

2) Za ++ rodziców Matyldę i Franciszka Peukert, + brata Józefa, ++ z pokrewieństwa z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

3) Za ++ Janinę i Czesława Roguskich, ++ Bogdanę i Stefana Pluta, ++ Józefa i Wandę Wojdyłów, ++ z rodzin: Roguski, Owczarek, Wojdyła i Zając a także o Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

PIĄTEK -14.06.2019r. 

 bł. Michała Kozala, Bpa i męczennika 

6.15 Za ++ rodziców Marię i Józefa Gottfried, ++ Józefa i Eugenię Juszczyszyn, + kuzynkę Krystynę, + Justyna Grzesiak, ++ z rodziny oraz o błogosł. Boże dla Marii z okazji 70 r. ur. 

7.00 Za ++ rodziców Łucję i Pawła, + brata Joachima, + Dorotę i dusze w czyśćcu cierpiące. 

9.00 Za ++ Katarzynę i Stanisława Drozdów, ++ Franciszkę i Stanisława Szajdów.

18.00 Za ++ rodziców Magdalenę Skoczyła w 20 r. śm. i  Jana, ++ dziadków, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

Sobota -15.06. 2019r.

6.15 Za + Stanisławę Chodorowską o łaskę nieba - od syna Ryszarda.

7.00 Za + męża Jana Gawlita, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

14.00 ślub rzymski: Beata Gadowska i Karol Kołacz

17.00 Msza św. w języku niemieckim: Za ++ rodziców Martę w 10 r. śm. i  StefanaTomanowskich, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

18.30 Msza święta wspólna: 

1) Za + ojca Piotra Janickiego w kolejną r. śm., + Franciszka, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) Za + ojca Franciszka Chodura w 20 r. śm., + brata Jana, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

3) Za + Kazimierza Pawłowskiego, ++ z rodziny z obu stron.

4) Za + męża Jana Sygułę w 2 r. śm., ++ rodziców Bronisławę i Leona Zaborskich oraz Stanisławę i Józefa Syguła, ++ szwagrów Czesława i Zygmunta, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. zdrowie w rodzinie.

5) Za ++ rodziców Franciszka w 10 r. śm. i Józefę Abram, ++ z rodziny Abram i Maksym oraz z prośbą o błog. Boże i opiekę Maryi w rodzinie. 

6) Za + ojca Stefana Stasiowskiego, ++ z rodzin Stasiowski i Zimny, + matkę chrzestną Cecylię Szubert oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

7) Za ++ dwóch mężów, teściów, rodziców i brata, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o błogosł. Boże w rodzinie.

8) Za ++ Marię i Józefa Jańskich, ++ Urszulę i Stanisława Janik, ++ z rodziny oraz o błogosł. Boże w rodzinie. 

9) Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Maryi dla Marii i Stanisława z okazji 40 r. zaślubin oraz o łaski w rodzinie. 

10) W intencji Krzysztofa Grad i jego rodziny z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. 

Niedziela - 16.06 2019r. 

Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.oo Za + męża Jerzego Kucharskiego w 20 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie. 

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.30 1) Za ++ rodziców Elżbietę i Herberta Kapica, ++ Trautę i Franciszka Grzemba, ++ dziadków Grzemba i Kapica.

2) Za + tatę Józefa Widerskiego w 23 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o opiekę Maryi i Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

10.00 1) Msza św. w intencji Jubilatów małżeńskich: Józefa i Józef Ziemiański ( 65 r. ślubu oraz 95 r. ur. Józefa), Katarzyna i Grzegorz Orzechowicz (25 r. śl.). 

2) Za ++ Annę i Franciszka Wożny, ++ córki: Marię i Elżbietę, + syna Reinharda, ++ z rodziny z obu stron.

12.00. Za + Helenę Słowik w kolejną rocznicę śm., ++ z rodzin Szczeponik, Gregor i Sas oraz z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

15.00 Msza św. wspólna

1) Za ++ rodziców Jana w 43 r. śm. i Anielę Szajda, ++ braci Janusza i Michała, ++ dziadków i ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za + Eugeniusza Majera w 19 r. śm., ++ z rodzin Majerów, Pietrasów, Szpulaków i Jędrzejewskich oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

3) Za ++ Henrykę i Bolesława Zajder, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

4) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Maryi dla Stanisława Olender z okazji 90 r. urodzin oraz o wszelkie łaski w rodzinie.

5) Za + syna Waldemara Holik, + męża Pawła, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błog. Boże w całej rodzinie.

6) Za + męża Zygmunta, ++ synów Ryszarda i Andrzeja, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

7) Za + siostrę Stanisławę Nir, ++ z rodziny Lis, Wawryków i Krzyżanowskich oraz o błog. Boże w rodzinie.

8) Za ++ rodziców Agnieszkę i Karola Tomczyk, ++ Sabinę i Stanisława Mistygacz, ++ braci z obu stron: Huberta, Józefa i Jerzego, ++ bratowe: Erykę i Jadwigę, + siostrzeńca Andrzeja i Sylweriusza, ++ dziadków z obu stron i szwagrów  oraz o Boże błog.  i zdrowie w rodzinie.

9) Za ++ rodziców Teresę i Antoniego Ogórkiewicz, ++ z rodzin o łaskę nieba. 

10) Za ++ rodziców Zdzisławę w 1 r. śm. i Bronisława Cisowskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

11) O światło Ducha św. dla Krystyny Nalepa, jej dzieci, oraz rodzeństwa Krystyny i Wandy, a także dla brata Jana z żoną i dziećmi.

12) Za + Helenę Duda w 4 r. śm., ++ z rodziny Duda i Korek, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi i zdrowie w całej rodzinie.

13) Za + Tadeusza Golińskiego o łaskę nieba.

14) Za ++ mężów i ich rodziców, + brata Jerzego, + bratową, ++ rodziców Uszyckich, + Ludwika Kasprzak, ++ z rodziny Uszyckich i Nawrot oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15) W intencji Róży Różańcowej "ojca Pio" z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla członków a łaskę nieba dla ++ członków tej Róży, ks. Bernrada Jurczyka i dusze w czyśćcu cierpiące. 

16) Za + brata Jana Lasewiczw 2 r. śm., + mamę Janinę, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

17) Za ++ Otylię i Józefa Rzepka oraz o zdrowie i Boże błogosł. dla Małgorzaty. 

19.00 Za + Janinę Mamzer, + Bronisława, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

9.30 Ligota Górna: Za + Janinę Podkówka i za ++ z rodziny z obu stron.

09 czerwca 2019