Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

INTENCJE MSZALNE 15.02.2021 - 21.02.2021

Poniedziałek, 15 Luty 2020r. dzień powszedni

6.15 1. Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

2. Za + syna Damiana Mękarskiego (25r.śm.) oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla córki Aleksandry z rodziną i całej rodziny.

7.00 Za ++ Tomasza (49 r.śm.) i Michalinę Radaczyńskich, ++ rodziców z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

9.00 Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.)

18.00 1. Za + Józefa Latańskiego o łaskę nieba.

2. Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie dla Moniki.

 

Wtorek, 16 Luty 2020r. dzień powszedni

6.15 Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za Parafian.

9.00 Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.)

17.30 Różaniec w intencji młodego pokolenia.

18.00 Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie dla Gabrieli Dziedzic z okazji 14 r. ur.

 

Środa, 17 Luty 2020r. Środa Popielcowa

6.15 Za ++ Irenę i Klemensa Lewandowskich, + żonę Stanisławę, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błog. w rodzinie.

7.00 Za + Józefa Wilk, ++ z rodziny o łaskę nieba.

9.00 Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.).

11.00 Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.).

16.00 W int. Róży Różańcowej św. o. Pio, z prośbą o Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie dla członków Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla ++ z tej wspólnoty.

18.00 1. Za + Kazimierza Pawłowskiego (7r.śm.), ++ z rodziny Pawłowskich, Cyga i Strońskich.

2. Za + Dawida Litner, ++ rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

3. W intencji dzieci poczętych a nienarodzonych, kobiet w stanie błogosławionym o szczęśliwe rozwiązanie, małżeństw i dzieci naszej parafii.

16.30 Ligota Górna: Za + Emilię Szozda o łaskę nieba – od Róży Różańcowej.

 

Czwartek, 18 Luty 2020r. Czwartek po Popielcu

6.15 Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

7.00 Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i św. Józefa, łaskę zdrowia i wypełnienie się woli Bożej w życiu Moniki i Kamilka.

9.00 Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.)

18.00 1. Za + Rafała Stasiak o łaskę nieba – od rodziny Dołowackich z Malczyc.

2. W int. Krzysztofa o wypełnienie się woli Bożej w jego życiu.

 

Piątek, 19 Luty 2021r. Piątek po Popielcu

6.15 Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące, bliskich, znajomych, przyjaciół i dobroczyńców.

9.00 Za + szwagierkę Urszulę Pawełek ( 10r.śm.), jej ++ rodziców Joannę i Alfonsa, ++ rodzeństwo, ++ z rodzin Skoczylas, Nowak, Spyra i + Jerzego Sosińskiego.

9.30 Droga krzyżowa.

15.30 - 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu dla kapłanów dekanatu kluczborskiego (prywatna - kościół zamknięty)

17.30 Droga krzyżowa.

18.00 Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.)

 

Sobota, 20 Luty 2021r. Sobota po Popielcu

6.15 Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

7.00 O Boże błog., opiekę Maryi i św. Józefa z okazji ur. syna Szymona, o szczęśliwe rozwiązanie dla Anety oraz opiekę Anioła Stróża dla Anastazji.

16.00 Msza św. z okazji Dnia Myśli Braterskiej w intencji Skautów z całego świata o Boże błogosławieństwo i zdrowie – Harcerze ZHR i ich Przyjaciele.

17.00 Msza św. w j. niemieckim: Do Ducha Św. o potrzebne dary i błogosławieństwo dla ks. rekolekcjonisty i parafian na czas rekolekcji wielkopostnych.

18.30 Msza św. wspólna: O wypełnienie się woli Bożej w życiu Moniki.

Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za ++ rodziców Bronisława i Martę Pęczek, + męża Władysława Znaj, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron. Za + męża Leonarda Zajączkowskiego (1r.śm.), ++ rodziców z obu stron oraz ++ braci. Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.).

Za + mamę Włodzimierę Żukowską, jej + męża Witolda, + siostrę Marię Żukowską, ++ z rodziny z obu stron. Za + męża Stanisława Bryk, + brata Manfreda, ++ Józefa i Emanuela, + bratową Teresę, ++ rodziców Alfreda i Martę. Za + męża Erwina (6r.śm.), ++ rodziców Jana i Walerię, ++ rodzeństwo, ++ teściów, + krewnych, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące oraz O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa w w/w rodzinach.

 

Niedziela, 21 Luty 2021r. I Niedziela Wielkiego Postu

7.00 1. Za ++ Wandę i Czesława Rzeźnik, ++ Antoniego i Bronisławę oraz Mateusza, Antoninę, Eugeniusza Piątczak, ++ Barbarę i Władysława Kozak. 2. Za + ks. Joachima Morcinka (r. śm.) o łaskę nieba. 3. Za + mamę Agnieszkę Stanossek (11 r.śm.), ++ rodziców Marię i Romualda Świderskich oraz o Boże błog. w rodzinie.

8.30 1. Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i św. Józefa, łaskę zdrowia dla Zygmunta z okazji 61 r. ur. 2. Za ++ rodziców Annę i Mikołaja Nocek, + Zofię Nocek, ++ Marię, Magdalenę, Franciszka, Józefa Andruszków, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błog. w rodzinie. 3. Za ++ rodziców Mariana i Barbarę Boreckich oraz o Boże błog. w rodzinie.

10.00 Suma: 1. Za + syna Tomasza (w dniu ziemskich ur.), ++ z rodziny Żurawka i Olejnik o łaskę nieba.

2. Za ++ rodziców Marię i Jana Nowak, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za + Mieczysława Chudy o łaskę nieba.

12.00 Msza dla dzieci: 1. Za + Katarzynę Mendel, ++ z rodziny oraz o Boże błog. w rodzinie.

2. Za ++ rodziców Monikę i Romana Turek, ++ z rodziny oraz o Boże błog. w rodzinie.

3. Za ++ Stefanię i Edwarda Boreckich oraz Walerię i Edwarda Augustynowicz, ++ z rodziny z obu stron. 4. Za + Jerzego Dziuk o łaskę nieba (greg.)

15.00 Msza św. wspólna:

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi oraz zdrowie dla Jakuba i Katarzyny oraz wnuczki Mileny. O wypełnienie się woli Bożej w życiu Moniki.

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi, zdrowie i dobry wybór dalszej drogi życiowej dla Martyny Jańskiej z okazji 18 r. ur. oraz potrzebne łaski dla rodziców i Szymona. Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o powrót do zdrowia i Boże błog. dla Anety i Krzysztofa, Małgorzaty, Zdzisława i Renaty. O zdrowie i Boże błog. dla siostry Krystyny.

Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + męża Bronisława Mazur (5r.śm.), ++ z rodziny z obu stron.

Za + Elżbietę Szczygielską o łaskę nieba (greg.). Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Jóźwiak, ich ++ córkę Renatę z mężem Rudolfem, + Dorotę i jej + ojca Gintera. Za + mamę Janinę Błaszków (w dniu ziemskich ur.). Za + Piotra Garbowskiego – w 30 dzień po śmierci. Za + Zuzannę Brząkała (w dniu ziemskich ur.), ++ siostrę Lidię i brata Tadeusza. Za + syna Dariusza, + męża Bogusława, ++ rodziców i teściów, ++ siostrę i siostrzenicy. Za ++ rodziców Stanisława (29r.śm.)i Pelagię Pałka, ++ Mariannę i Franciszka Jańskich, ++ Edmunda, Józefa, Marię, Franciszka, Wiktora, Jarosława, ++ z rodziny oraz Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

19.00 Za + męża Krystiana Lasek (2r.śm.), ++ Bogusława, Kazimierę i Franciszka Pachołek, ++ Krystynę, Stefanię i Wiktora Lasek oraz o Boże błog. w rodzinie.

09.30 Ligota Górna: Za + Łucję Lech o łaskę nieba – od Róży Różańcowej.

14 lutego 2021