Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 15.07. - 21.07.2019r.

PONIEDZIAŁEK – 15.07.2019r.- św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła

7.00 Za + Eugeniusza Mazur o łaskę nieba. 

18.00 Za + męża Andrzeja Pawełczyk w r. śm., ++ rodziców, teściów i rodzeństwo oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

WTOREK - 16.07.2019r. – N.M.P. z Góry Karmel

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Zosi Śliwińskiej z okazji 11 r. urodzin oraz o wszelkie łaski w rodzinie.  

18.00 Za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej w intencji. Róż Różańcowych i Wspólnoty Męki Pańskiej, zelatorki Marii Brzózka oraz opiekuna ks. Proboszcza Wojciecha i za ++ członków.

ŚRODA – 17.07.2019r.

7.00 Za ++ Katarzynę, Walentego i Janinę Żylak, ++ Helenę, Konrada i Zofię Dębskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

18.00 Za + męża Józefa Radom w 3 r. śm., ++ rodziców Stanisławę, + ojca Franciszka Ożug, + brata Mariana, + bratową Danutę, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

CZWARTEK – 18.07.2019r.

7.00 Za + Annę i Józefa Szajdów o łaskę nieba.

18.00 Za ++ dziadków Marię i Adolfa Żukowskich, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

PIĄTEK - 19.07.2019r.

7.00 Za + Jadwigę Żukowską z d. Lisek, ++ rodziców Karolinę i Eugeniusza Lisek, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Joanny Sawickiej w 80 r. urodzin oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

SOBOTA - 20.07.2019r. - bł. Czesława, patrona diecezji opolskiej

7.00 Za + Jana Mazur w rocznicę śm., + Mariusza Urbańskiego, + Adama Łago, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie. 

14.00 ślub rzymski: Justyna Czyż i Kacper Karoń  chrzest: Filip Adam Karoń

16.00  chrzest: Malwina Sowa, Michalina Iwona Jurczyk, Dominik Tomasz Banaś.

17.00 Msza w języku niemieckim: Za ++ rodziców Marię i Augustyna Symiec, ++ dzieci, ++ wnuków, + dziadka Tadeusza Babik, + Joannę Burdzy oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.30 Msza święta wspólna: 

1) Za + zięcia Włodzimierza i jego + żonę Małgorzatę, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiąceorazi o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) Za ++ Annę i Karola Jaroń, ++ siostry, ++ szwagrów, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie

3) Za + Tadeusza Weremir, ++ Barbarę i Henryka Kapela, + brata Krzysztofa Urbańskiego, ++ rodziców Stefanię i Teofila Urbańskich, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

4) Za + Zofię Lachowicz, + siostrę Annę Radwańską oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

5) Za + Marię Kubak w 30 dniu po śm., ++ z rodziny z obu stron.

6) Za + syna Michała Widera w 2 r. śm., + męża Jana, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

7) Za ++ rodziców Gintera i Marię Buchwald, ++ Pawła i Magdalenę, ++ Józefa i Jadwigę Jantos, ++ rodzeństwo, ++ z rodziny z obu stron.

8) Za + męża Marka Napp w 6 r. śm., ++ rodziców Barbarę i Eugeniusza, ++ z rodziny.

9) Za + męża i ojca Henryka Kij, ++ rodziców i krewnych z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

10) Za + brata Jana Niksdorf w 2 r. śm., ++ rodziców i teściów, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże opiekę Maryi w rodzinie.

11) O błog. Boże, opiekę Maryi, zdrowie, z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty i  łaski potrzebne w rodzinie.

12) Za + mamę Elżbietę Barylewicz w pół roku po śmierci, ++ z rodziny z obu stron. 

13) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Maryi dla rodziców Eugenii i Jana Tomczyk zokazji 63 r. ślubu oraz o łaski w rodzinie. 

XVI NIEDZIELA -  21.07.2019r.

7.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinach:  Wielki, Tyla i Szwancarz.

8.30 Za ++ rodziców Helenę i Eryka Tyla, ++ dziadków Wożny i Tyla oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

10.00 Jubileusze małżeńskie: Maria i Adam Ryczek (50 lat), Urszula i Stanisław Broszko (43) oraz Agnieszka i Marek Urbańscy (16)

12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla syna Artura Gajewskiego z okazji 50 r. ur. oraz o łaski potrzebne w rodzinie.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za ++ rodziców Marię w 20 r. śm. i Józefa Grzegorz, + siostrę Julię, + zięcia Maksymiliana oraz o błog. Boże w całej rodzinie.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MBWW dla syna Mariusza Gadziałowskiego z okazji 50 r. ur. oraz o wszelkie łaski, dary Ducha św. dla wnuczki Ani Fraszek  z okazji 8 r. ur. i Boże błogosł. w rodzinie.

3) Za + Dorotę Golenia i za ++ z rodzin Golenia i Mrugalla.

4) Za + syna Piotra Mazurskiego w 20 r. śm., ++ z rodzin Mazurskich i Wandzioch.

5) Za + Edwarda Gliwińskiego, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

6) Za + męża Krystiana Lasek.

7) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Marii z okazji r. ur., o szczęśliwy przebieg operacji i  łaski potrzebne w rodzinie.

8) O światło Ducha św. dla Janiny Nalepa, jej dzieci, sióstr Krystyny i Wandy, brata Jana z żoną i dziećmi.

9) Za + ojca Karola, + babcię Annę, ++ z rodzin oraz z prośbą o błog. Boże  w rodzinie.

10) Za ++ rodziców Annę i Józefa Kozdrowskich, ++dziadków z obu stron, + ks. Józefa Herbuta oraz o błog. Boże w rodzinie.

11) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi, światło Ducha św. i zdrowie dla Julii Garbowskiej  z okazji 18 r. ur. oraz o Boże błog. w rodzinie.

12) Za dar przeżycia 78 lat dziękuje Marianna.

13) Za ++ Augusta w 10 r. śm. i Jadwigę Grus, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

14) Za ++ rodziców Leokadię i Józefa Macyna, ++ kuzynów Jana i Kazimierza, ++ z rodziny Macyna i Ślęzak oraz o błog. Boże w rodzinie.

15) Za ++ rodziców Marię i Stanisława, ++ braci Jana i Tadeusza, + wnuczkę Polę, ++ z rodziny z obu stron oraz  o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

16) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie Jadwigi oraz dla dzieci i wnuków.

17) Za + Monikę Mazurkiewicz w 10 r. śm., ++ rodziców, ++ z rodzin z obu stron.

18) Za + syna Pawła Droździel w 1 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

19) Z podziekowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie Macioszek oraz za + Władysławę Kasprzak w 30 dniu po śm., ++ z rodziny z obu stron.

20) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., zdrowie i opiekę Maryi dla Krystyny Michalskiej z okazji r. ur. i imienin, Boże błogosł. w rodzinie a także za + męża Czesława. 

19.00 Za + mamę Natalię i + Kazimierza Kucharskich, ++ dziadków z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

9.30 Ligota Górna: Za ++ Piotra i Annę Podkówka, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

14 lipca 2019