Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

INTENCJE MSZALNE 16.09.2019 r. - 22.09.2019 r.

PONIEDZIAŁEK- 16.09.2019r. –

 św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa.

6.15     Za Parafian.

7.00      Za + siostrę Elfrydę Piwowar, + brata Ryszarda, ++ rodziców, + zięcia Dariusza, + Marcina, + szwagra Mariana, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog. w  rodzinie.

18.00   1). Za + Wernera Wodara – od Rodzin Szensztackich.

               2). Za + dziadka Krzysztofa Praszczyk, ++ z rodziny z obu stron.

WTOREK - 17.09.2019r.

6.15     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla Sary Dziedzic  z okazji 3 r. ur. oraz w rodzinie.

7.00      Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie Solarewicz oraz za + męża Stanisława Solarewicz.

18.00   Za + męża Adolfa Kirsz w 20 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

ŚRODA – 18.09.2019r. –

św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski

6.15     W intencji dzieci i młodzieży naszej parafii o wszelkie potrzebne łaski.

7.00      Za + tatę Stanisława (w dniu imienin), ++ dziadków Jadwigę i Józefa Mazur, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

18.00   1). Za + Józefa Jańczyk w kolejną r. śm., ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błog. w rodzinie.

               2). Za + męża Dariusza Gawińskiego w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK – 19.09.2019r.

6.15     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błog. i szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny oraz o łaski potrzebne dla Ewy i Kazimierza i całej rodziny.

7.00      Za ++ rodziców Janinę i Adama, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00   1). Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogawieństwo, opiekę Maryi dla Adasia Piszczałki z okazji rocznicy urodzin.

               2).Za + męża Kazimierza Kokot w 1 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogawieństwo, zdrowie i opiekę Maryi dla syna Michała z okazji urodzin i łaski w rodzinie.

PIĄTEK – 20.09.2019r. –

św. męczenników: Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chog Hasang i Towarzyszy

6.15     Za + siostrę Agnieszkę Stanosek w 1 r. śm., jej + męża Franciszka, ++ rodziców z obu stron.

7.00      Za + Tadeusza Krysa, jego ++ rodziców Marię i Karola oraz o Boże błog. i dary Ducha Św. dla wnuka Witolda.

9.00     Za + Wernera Wodara – od Rodzin Szensztackich.

18.00   Za ++ rodziców Franciszka w 40 r. śm. i Danutę Nakoniecznych, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

SOBOTA -21.09.2019r. –

Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

6.15     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla s. Mateuszy, prowincjalnej ss. Józefitek oraz organisty - p. Mateusza Dębskiego.

7.00      O dary Ducha Świętego i wzrost wiary dla wnuków Piotra, Macieja, Michała i Aleksandra oraz och rodzin.

17.00   Msza św. w języku niemieckim: Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Anieli i Teofila Kucierajter z okazji 65 r. ślubu.

18.30   Msza św. wspólna:

1) Za ++ rodziców Wiktorię i Franciszka Sokołowskich, + ojca Albina Lenart, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Helenę i Ludwika, ++ rodzeństwo, + córkę Elzbietę, + męża Wacława, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

3) Za + męża Grzegorza Maliszewskiego w 1 r. śmierci.

4) Z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Eugeniusza Abram w 60 r. ur. oraz w rodzinie.

5) Za ++ rodziców Józefę i Franciszka Abram, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

6) Za + ojca Stefana Stasiowskiego, ++ z rodzin: Stasiowski, Zimny, + matkę chrzestną Cecylię Szubert, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

7) Za ++ rodziców Helenę i Tomasza Zatylnych, + żonę Zofię, + brata Eugeniusza, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

8) Za + mamę Helenę w 40 r. śm., ++ z rodziny z obu stron.

9) Za + Bogusława Gomułkiewicz.

10) Za ++ rodziców Walerię i Franciszka Korek, ++ Władysławę i Władysława Domagała, + siostrę Helenę, + brata Jana, ++ Teresę i Emila, ++ Stanisława i Eugeniusza  oraz o Boże błog. w rodzinie.

11) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Brygidy z okazji 60 r. ur. i łaski w rodzinie.

12) Za + męża Wiesława, ++ z rodziny oraz o Boże błog. dla dzieci i wnuków.

13 )Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Urszuli i Robert Podgórniak z okazji 6 r. zaślubin.

XXV Niedziela Zwykła - 22.09.2019r.

7.00      Za + żonę Natalię, ++ braci: Józefa i Norberta, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

8.30     1). Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Rolandy i Bernarda Wielki z okazji 32 r. zaślubin oraz w int. Marcina z okazji r. ur. i łaski w rodzinie.

               2). Za ++ rodziców, teściów, dziadków, rodzeństwo i krewnych z rodzin: Lipiński, Jang i Głuch.

10.00   1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Aleksandry i Rafała Kawalerskich z okazji 4 r. zaślubin.

               2) Za ++ rodziców Jana w 19 r. śm. i Annę Sosińskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

12.00   Msza św. dla dzieci:

               Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Tomasza z okazji 50 r. urodzin.

15.00   Msza św. wspólna:

1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Beaty z okazji kolejnej r. pracy zawodowej oraz o Boże błog. w rodzinie.

2) Za + męża Stanisława Pinkowicz, + ojca Józefa, ++ 2 mamy: Katarzynę i Ludwikę , + siostrę Janinę, ++ braci: Kazimierza i Celestyna oraz o Boże błog. w rodzinie.

3) Za ++ rodziców Teodora i Franciszkę Jędrzej oraz Alojzego i Gertrudę Zygmunt, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

4) Za ++ rodziców Józefę i Reinholda Mrugalla oraz o Boże błog. w rodzinie.

5) Za ++ rodziców Janinę w 35 r. śm. i Henryka w 5 r. śm., ++ z rodziny z obu stron.

6) Za ++ rodziców Kazimierę w 31 r. śm. i Franciszka Pachołek, + męża Krystiana Lasek.

7) W int. Róży Różańcowej „św. o. Pio”, z prośbą o Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie dla członków oraz za ++ członków , + ks. Bernarda Jurczyka i dusze w czyśćcu cierpiące.

8) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla wnuka Mateusza z okazji 18 r. ur. i w rodzinie.

10) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla nowożeńców Kariny i Andrzeja Merta i w rodzinie.

11) Za ++ rodziców Stanisławę i Franciszka Kurdyś, + brata Henryka , ++ Helenę i Konrada Prochota, + siostrę Marię, ++ z rodziny z dusze w czyśćcu cierpiące.

12) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Elżbiety i Tadeusza oraz w rodzinie.

13) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Małgorzaty, Moniki, Beaty, Sławomira i Stanisława.

14) Za ++ rodziców Stanisławę w 24 r. śm. i Antoniego Wilczyńskich, ++ braci: Władysława i Henryka, ++ dziadków Pitrasów i Wilhelmów, + Juliannę Stelzer, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

15) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Teresy z okazji 65 r. ur. i łaski w rodzinie.

16) Za ++ rodziców Nadzieję i Romana Kulewskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

19.00   Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Krystyny i Waldemara Kusaj z okazji kolejnej r. zaślubin i w rodzinie.

9.30    Ligota Górna: Za + Wiktora Michalek w kolejną r. śm. – od znajomych.

 

15 września 2019