Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 21.01.-27.01.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 21.o1.2019r.– 

Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

6.15 Za Babcie i Dziadków naszej parafii z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących oraz łaskę nieba dla zmarłych. 

7.00 Za + Edwarda Zamora o szczęście wieczne.

18.00 Za + męża EdmundaStrózik w 4 r. śm.+ córkę Alicję, ++ rodziców z obu stron, + Szymona, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

WTOREK –22.01.2019r. – dzień powszedni

6.15 Dusze czyśćcowe

7.00 Za + Pawła Adamowicza o łaskę nieba. 

18.00 Za + Stefanię Chodorowską w 5 r. śm. ofiarowana przez syna Ryszarda.

ŚRODA – 23.01.2019r. – dzień powszedni

6.15 Za Parafian.

7.00 O Boże błogosławieństwo dla Moniki i jej nienarodzonego dziecka. 

18.00 Za + Jerzego Hilka z okazji jego urodzin, + ojca Gerharda i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

CZWARTEK – 24.01.2019r. –

św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Św. dla 12 letniej Melli z okazji urodzin.  

7.00 Za + Stanisławę Paradowską i za ++ z rodziny obu stron.

18.00 Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi  nad Agnieszką Wolny w 83 r. urodzin i o łaski w całej rodzinie.

PIĄTEK –25.01.2019r. –

Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

6.15 Z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy z okazji urodzin. 

7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny Krauze.

9.00 Za + męża Pawła Holik, + syna Waldemara, ++ rodziców Emila i Martę Pach i ich ++ rodziców, rodzeństwo, ++ ciotki Annę i Helenę z mężem, ++ z pokrewieństwa obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ rodziców Ignacego i Mariannę Kubiak, ++ rodzeństwo i z rodziny 

Sobota -26.01.2019 r. –

Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

6.15 Za + ojca Michała Wiciakw kolejną rocznicę śm., ++ z rodzin Wiciak i Mieszko orazz prośbą o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekęMaryi dla Aliny i WacławaKulewskich w 40 r. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinach Kulewskich, Stanikowskich i Boreckich.

17.00 j. niemiecki - Za + męża Jana Gawlita w 1 r. śm. i za ++ z pokrewieństwa obu stron.

18.00 Nieszpory niedzielne. 

18.30 Msza św. wspólna

1)Za + mamę Irenę Witekw 4 r. śm., + ojca Zenona, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB w całej rodzinie.

2)Za ++ rodziców Mariannę i Jana Dziedzic, + teścia Józefa Kania, + Kazimierza Wieczorek, ++ dziadków i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) Za + Praksedę Grabowiecką w 50 r. śm., + Franciszka Grabowieckiego w 25 r. śm., + Władysława Bochenek w 20 r. śm., + Helenę Bochenek, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże w całej rodzinie.

4) Za + siostrę Danutę Szewczuk w 9 r. śm., ++ rodziców Stefanię i Stanisława Matysiak, ++ siostry, rodziców Teresę i Jana Kosmala, ++ dziadków z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

III NIEDZIELAZWYKŁA- 27.01.2019 r.

7.00 Za ++ rodziców Krystynę i Władysława Lechkun w rocznicę śm., + brata Eugeniusza oraz błog. Boże w rodzinie.

Po Mszy św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.30 1) Za + męża Władysława Chodor w 7 r. śm., ++ rodziców Zofię i Wiktora, ++ teściów Jana i Marię, ++ rodzeństwo Antoniego, Kazimierza i Edwarda Zawadzkich, ++ Stanisława, Zdzisława i Mariusza Chodor, Władysława i Cecylię Zawadzkich, Krystynę Chmielewską i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinach Chodor i Zawadzkich.

2) Za ++ rodziców Elżbietę i Herberta Kapica, ++ dziadków Grzemba i Kapica, ++ Karola, Trautę i Franciszkę Grzemba.

10.00 1) Za + Adama Węgrzyn, ++ rodziców Marcina i Zofię Adamczyk, + babcię Ewę Ożga, + zięcia Edwarda, ++ Henryka i ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną,

2) Za + męża Waltera Malecha, ++ rodziców Malecha, Noczyński i Sobków, + Agnieszkę Marona.

12.00 Za + Henryka Górnik w 2 r. śm., ++ z rodziny Górnik i Janiec oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB nad całą rodziną,

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za + mamę Katarzynę Stefaniak w 10 r. śm. + ojca Józefa i o błog. Boże w rodzinie.

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Teresą i Janem, + Wilii, ++ rodziców Monikę i Antoniego, ++ teściów Marię i Stanisława i za ++ z pokrewieństwa obu stron.

3)Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Heleną i Władysławem w 50 r. ślubu i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

4) Za + męża Stanisława w 4 r. śm., + synową Ewę w 1 r. śm., ++ z rodziny obu stron, dusze czyśćcowe i o powrót do zdrowia siostry Aleksandry.

5) Za + Tadeusza Stanek w 3 dniu po śm. i za ++ z rodziny obu stron.

6) Za + Różę Hoffman (w dniu ziemskich urodzin).

7) Za + męża Alfreda Gromotka w 3 r. śm., ++ z pokrewieństwa obu stron z prośbą o zdrowie, błog. Boże, światło Ducha św. i opiekę MB nad całą rodziną.

8) Za + Kornelię – Klaudię  - ofiarowana przez mamę i całą rodzinę.

9) W intencji Róży Różańcowej Krystyny Kosch, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad wszystkimi członkami i za ++ członków z tej Róży.

10) Za + siostrę Mariolę Feliksa w 6 r. śm., ++ rodziców Zofię i Władysława Niebylskich, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

11) Za + męża Sławomira Tworkowskiego w 30 dniu po śm.

12) Za + Janinę Sadanowicz i za ++ z jej rodziny.

13) Za + męża Zdzisława Garbowskiego w 8 r. śm., + jego brata Antoniego, ++ rodziców Teofilę i Franciszka Garbowskich, ++ rodziców Katarzynę i Andrzeja Margasińskich, chrześnicę Katarzynę, brata Ryszarda oraz dziękczynna z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

14) Za ++ Irenę i Zbigniewa Ziomko, Annę i Jana Filarskich, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

15) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże opiekę Maryi nad synami Rafałem i Krzysztofem Tkaczyk

16) Za + Linę Dumbek  o łaskę nieba. 

17) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wspomożenia Wiernych dla córki Małgorzaty z okazji urodzin i imienin. 

17.00 Za + męża Mieczysława Drochomireckiego w 7 r. śm. i o opiekę Bożą dla wszystkich żyjących z jego rodziny.

9.30 Ligota Górna– Za + męża Bronisława Turek w 12 r. śm., + syna Wojciecha, + ojca Antoniego Muzyka i za ++ z rodziny.

21 stycznia 2019