Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

Intencje mszalne 22.04. – 28.04.2019r.

 

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – 22.04.2019r. 

7.00 Za ++ rodziców Annę i Jana Ziemiańskich oraz Helenę i Konstantego Dzięgielewskich, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

8.30 Za ++ ojców Józefa Wielki i Rudolfa Pietruszka, ++ Helenę, Helmuta i Erwina Walczok, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

10.00 1) Za + męża Mariana Szklarek w 10 r. śm., ++ rodziców i ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

2) Za + męża Norberta, ++ rodziców Gertrudę i Jana, + brata Jana, ++ teściów Marię i Jerzego oraz o błog. Boże dla Marii i synów z rodzinami.

12.00 1) Chrzty: Hanna Natalia Dajczak

2) Za ++ Helenę i Adama, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

15.00 Msza święta wspólna:

1) Za ++ rodziców Władysława i Marię Gargula, ++ z rodziny z obu stron oraz z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi nad całą rodziną.

2) Za ++ rodziców Jana i Bronisławę Podgórskich, Genowefę i Stefana Ramus, ++ braci Mariana i Bronisława Podgórskich, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o błog. Boże w rodzinie.

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Markusa Holik w dniu urodzin oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

4) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Kapłanów z prośbą o łaski potrzebne dla księży: Piotra, Wilhelma, Łukasza Michalika, Mateusza Mytnika, Marcina Fikusa oraz braci zakonnych Dariusza Rajwe i Piotra Turka.

5) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Renaty i Janusza oraz Marii i Łukasza.

6) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Kapłanów o łaski dla ks. dziekana Radosława Chałupniaka oraz księży profesorów Wydziału Teologicznego w Opolu  a także kolegów diakonów.

7) Za + tatę Adama Przedpełskiego, ++ z rodzin z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

8) Za + męża Edwarda Gliwińskiego, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże w rodzinie.

9) Za ++ Teodora i Anastazję Hojnycz, ++ z rodziny z obu stron, + Władysława Fleszar, ++ sąsiadów Annę i Stanisława Boszko.

10) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, dary Ducha św. i opiekę Maryi i zdrowie dla mamy Wiolety i siostry Hanny z okazji urodzin  oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

11) Za ++ rodziców Michała i Marię Rak w kolejną rocznicę śmierci.

12) Za + Ludwikę Rakoczy – od Krystyny Gajos z rodziną. 

19.00 Za + Janinę Zawadzką w 1 r. śm., ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9.30 Ligota Górna: Za + żonę Marię Broszko, ++ rodziców i teściów, ++ z rodziny z obu stron  oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie - od męża z synami i córką. 

Wtorek w Oktawie Wielkanocy – 23.04. 2019r. 

6.15 Za ++ rodziców Annę i Józefa Sańskich, + zięcia Józefa, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże i zdrowie w całej rodzinie.

7.00 Za ++ rodziców Monikę i Romana Turek, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 1) Za + Gertrudę w 19 r. śm. i jej + męża Leonarda Bogaczyk, ++ z rodziny z obu stron  oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

2) Za + męża Jana Kowalskiego (z okazji ziemskich urodzin), ++ Józefę i Antoniego Kowalskich, Edeltraudę i Leopolda Sowa, ++ z rodzin Kowalskich, Sowa i Gardziejewskich oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

Środa w Oktawie Wielkanocy– 24.04. 2019r.

7.00 Za + siostrę Janinę Odziemską, + brata Tadeusza, ++ rodziców i teściów oraz ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

18.00 1) Za + męża Jerzego Urbanowicz, ++ rodziców Janinę i Bronisława oraz teściów Marię i Romana, ++ z rodziny.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla mamy Ireny Dureckiej z okazji 50 r. ur. 

3) Za + Krzysztofa  Praszczyk – Msza pogrzebowa. 

4) Za Marię Miemiec-Wróbel – Msza pogrzebowa.

Czwartek w Oktawie Wielkanoc– 25.04. 2019r. 

6.15 Za + Józefa Kaniak, oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi nad całą rodziną. 

7.00 Za ++ rodziców Barbarę i Antoniego Łobos, ++ braci Henryka, Józefa, Jana, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie. 

 18.00 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Piotra Świtkiewicza w 99 r. urodzin  oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie  a także za + wnuczkę Kornelię o łaskę nieba. 

2) Za + Augustyna Lemparta i ++ rodziców.

Piątek w Oktawie Wielkanocy – 26.o4. 2019r. 

6.15 Za + męża Jana Gawlita, ++ z pokrewieństwa z obu stron  oraz o błog. Bożę w rodzinie. 

7.00 Za ++ Helenę, Antoniego i Eryka Dubiel, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże w rodzinie. 

9.00 Za + Ludwikę Rakoczy – od Krystyny Gajos z rodziną. 

18.00 1) Za ++ rodziców i teściów, ++ braci Jerzego i Herberta, ++ z rodziny z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

2) Za + córkę Klaudię Hanisz, ++ rodziców Matyldę i Engelberta, + brata Eugeniusza, + teścia Jerzego, + szwagra, ++ z rodziny z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie. 

Sobota w Oktawie Wielkanocy – 27.04. 2019r.

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla rodziców Krystyny i Józefa w kolejną rocznicę ślubu  oraz o łaski dla całej rodziny.

7.00 Za ++ rodziców Łucję i Pawła, brata Joachima, + Dorotę, + Martę i dusze czyśćcowe.

17.00 j. niemiecki: Za ++ rodziców Leona i Edeltraudę Machny, ++ braci, szwagrów i pokrewieństwo z z obu stron, + Helmuta Strzelczyk  oraz o błog. Boże w całej rodzinie.

18.30 Msza święta wspólna: 

1) Za ++ Zofię i Ignacego Horynkiewicz, ++ siostry, szwagrów, ++ z pokrewieństwa z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla Rebeki w 25 r. urodzin  oraz w intencji rodzeństwa i rodziców.

3) Za + Jarosława Olejniczak (w dniu ziemskich urodzin i imienin), ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże w rodzinie.

4) Za ++ rodziców Pelagię w 4 r. śm. i Stanisława Pałka, + Mariannę w 35 r. śm., + Franciszka Jańskiego, ++ braci Edmunda, Józefa, Franciszka, + bratową Marię, + szwagra Wiktora, + bratanka Jarosława, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

5) Za + Joannę Listowską, jej ++ 2 mężów, + syna Józefa, + synową Gabrielę, ++ z rodziny oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

6) Za + Bogusława Pachołek, + Leszka Białek - od Daniela i Grażyny.

7) Za ++ rodziców Danielę w 10 r. śm. i Mariana Wilk, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

8) Za ++ rodziców Florentynę i Alojzego Sikora oraz Stanisławę i Stanisława Zaremba, ++ siostry Danutę i Zofię z mężami, + Ritę Sikora, + Henryka Tomczak, ++ chrzestnych i dziadków i o zdrowie błog. Boże w rodzinie.

9) Za + Władysława Pawłowicz, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże  oraz o zdrowie w całej rodzinie.

10) Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz opiekę Maryi dla syna Mariusza. 

11) Za ++ rodziców Marię i Jana Buczkowskich, ++ Helenę i Kazimierza Jachymczyk, ++ szwagrów Gienka i Zygmunta oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie. 

12) Za + Ludwikę Rakoczy – od Eugenii Drzazga z rodziną. 

II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego - 28.04. 2019r.

7.00 Za + żonę Stanisławę Wyczółkowską – Lewandowską, ++ Mieczysław i Marię Wyczółkowskich, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.30 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Anny i Bogusława w 35 r. ślubu  a także w 60 r. ur. Bogusława oraz z prośbą o wszelkie łaski w rodzinie.

2) Za + męża Franciszka Kulesa, + zięcia Franciszka, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

10.00 1) Za + Edwarda Gajowczyka, ++ z rodziny z obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie. 

2) W święto patronalne Wspólnoty NSPJ, Miłosierdzia Bożego o błog. Boże dla członków i opiekuna, oraz o łaskę Miłosierdzia Bożego dla ++ ze wspólnoty.

12.00 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Maryi, św. Józefa i św. s. Faustyny dla s. Faustyny z okazji imienin.

2) Za + męża Wincentego Zgonina oraz + siostrę Reginę Krętowską o łaskę nieba. 

15.00 Msza św. wspólna:

1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Jadwigi i Wilhelma z okazji 35 r. ślubu  oraz o łaski w rodzinie.

2) Za + Edwarda Tremboleckiego, ++ rodziców Anastazję i Wiktora oraz Anielę i Jana Jałocha, + Marię Utta, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Leona Stengritt z okazji 90 r. urodzin  oraz o łaski potrzebne w rodzinie.

4) Za ++ Ignacego Ślemp w 10 r. śm., + Janinę, ++ z rodziny z obu stron  oraz  o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

5) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą do Bożej Opatrzności o zdrowie, błog. Boże i opiekę Maryi w rodzinach Krystiana Kulawik i matki.

6) Za ++ rodziców Stefana i Genowefę Ramus oraz Bronisławę i Jana Podgórskich, ++ braci Mariana i Bronisława, ++ z pokrewieństwa z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

7) Za ++ rodziców Marię i Jerzego Drewniok (z okazji ziemskich urodzin), ++ z rodziny oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie

8) Z podziękowaniem za odebrane łaski , z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Małgorzaty i Mariana z okazji 30 r. ślubu  oraz o łaski dla zięcia Mariana z okazji imienin.

9).Za + Otylię Kinder w 2 r. śm. i Gerharda Kinder oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi nad całą rodziną.

10) Za + Marię Chodor w 30 dniu po śmierci.

11) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Gertrudy w 80 r. urodzin oraz za + męża Antoniego i ++ z rodziny z obu stron.

12) Za + Ewę Sowa – Podgórny - od Grona Nauczycielskiego Szkoły Podstawowej nr 2 w Kluczborku.

13) Za ++ rodziców Marię w 19 r. śm. i Franciszka Oziębłowskich, + Józefa i za ++ z rodziny Paliwoda.

14) Za + męża Antoniego Petela z 7 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz z prośba o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi w rodzinie. 

15) Za + Zenona Kocik – od sąsiadek Stanisławy i Marianny z ulicy Kilińskiego 17b. 

16) Za + Ludwikę Rakoczy – od Stanisława Rakoczego z rodziną z Bochnii. 

19.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski,  z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Katarzyny Chodnik z rodziną oraz za + brata Kazimierza, + męża Stefana, ++ rodziców z obu stron, dziadków i pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30 Ligota Górna: Za + mamę Weronikę, + ojca Rudolfa i + brata Jana Wancel, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

25 kwietnia 2019