Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 22.07. – 28.07.2019r.

 PONIEDZIAŁEK- 22.07.2019r. – Święto św. Marii Magdaleny, patronki fryzjerów

7.00 Za + Bogusława Ryńca o łaskę nieba. 

18.00 Za + męża Stanisława Wagner  w 11 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

 

WTOREK - 23.07.2019r. – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi oraz św. Patronki dla Anny z okazji imienin.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Ryszarda Zgonina oraz Marię i Pawła Steinert. ++ braci, siostry i bratowe.

 

ŚRODA – 24.07.2019r. – św. Kingi, dziewicy

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi Uzdrowienia Chorych o powrót do zdrowia dla Renaty oraz w intencji rodziny.

18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla Krzysztofa z okazji 10 r. ur. oraz Krystyny z okazji 60 r. ur.a także łaski w rodzinie. 

 

CZWARTEK – 25.07.2019r. – św. Jakuba, apostoła

7.00 Za + Anielę Mróz, ++ z rodziny z obu stron oraz o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie.

18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. opiekę Maryi,  zdrowie dla Anny Sosińskiej z okazji 60r. ur. oraz w intencji rodziny. 

 

PIĄTEK – 26.07.2019r. – Uroczystość św. Anny,  matki N. M. P., głównej patronki diecezji opolskiej

7.00 Za ++ Annę i Michała Baczyńskich, ++ Barbarę i MichałaDębickich, ++ Barbarę i Janinę Zubek, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie. 

18.00 Za ++ rodziców Martę i Bronisława Pęczek, + męża Władysława Znaj, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

 

SOBOTA -27.07.2019r. – św. Joachima, ojca N.M.P.

7.00 Za ++ Mieczysława w 20 r. śm. i Adelę Hordyn. ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i błogosł. Boże w rodzinie. 

17.00 Msza św. w języku niemieckim: Za + męża Zdzisława Lechowskiego w 4 r. śm., ++ rodziców z obu stron, + brata Józefa oraz o błogosł. Boże w rodzinie. 

18.30 Msza św. wspólna

1) Za + męża Edwarda Gajowczyk, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

2) Za + męża Michała Kondrackiego w 16 r. sm., ++ rodziców Cecylię i Wojciecha Owczarek oraz Marię i Michała Kondrackich, + szwagra Mariusza Tkacz stron oraz o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże blogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla wnuków: Tymona Gwozdeckiego z okazji 6 r. ur. oraz jego siostry Hani z okazji 3 r. ur. a także o łaski potrzebne w całej rodzinie. 

4) Za + mamę Zofię Augustyniak w 7 r. śm., + brata Tadeusza, + syna Marka, + Huberta Luksa, + babcię Joannę Zdzuj oraz ++ z rodziny Januszko a także o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

5) Za + Mieczysława Praszczyk w 1 r. śm., ++ z rodziny Praszczyk i Płuska oraz dusze w czyśćću cierpiące. 

6) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi dla Cecylii i Władysława z okazji 45 r. ślubu a także o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie i łaskę nieba dla ++ z rodziny. 

7) Za + męża Alfreda Gramotka, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie.

8) Za + syna Pawła Jurgę ( w dniu ziemskich ur.) oraz z prośbą o nawrócenie Cyryla, Jasia i Seweryna – prosi babcia. 

9) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi dla mamy i babci Elfrydy Lisurek z okazji 80 r. ur. a także o łaski w całej rodzinie. 

10) Z podziękowaniem za odebrane łaski i szczęśliwy przebieg operacji Iwony, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi dla niej i całej rodziny. 

11) Za ++ Eligię i Kazimierza Mandziuk, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o błogosł. Boże i zdrowie w rodzinie.

12) Za + męża Stanisława, + syna Jarosława Iwanickich, ++ rodziców Edwarda i Weronikę  oraz Zofię Kowalik, ++ teściów: Jana, Salomeę i Krystynę Iwanickich a także dusze w czyśćcu cierpiące. 

 

XVII Niedziela Zwykła - 28.07.2019r. 

7.00 Za ++ rodziców Gertrudę i Bronisława Karaś, + brata Jana oraz ++ Annę i Józefa Karaś. ++ Anielę i Pawła Seemann, ++ rodzeństwo z obu stron. 

8.30 Za ++ rodziców Wandę i Czesława oraz Józefa i Walerię Rzeźnik a także za ++ Antoniego, Bronisława i Eugeniusza Piątczak. 

10.00 Za + Waltera Malecha, ++ z rodzin Malecha, Noczyński, Sobek oraz + Agnieszkę Marona, + zięcia Alfreda, + brata Józefa. 

12.00 Za + męża Bolesława Makuch w 8 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

15.00 Msza św. wspólna: 

1) Za ++ rodziców Katarzynę i Szczepana Wielgosz, ++ Adelę i Renholda Bazan, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o Boże błogosł., zdrowie w rodzinie. 

2) Za ++ rodziców Genowefę i Stefana Ramus oraz ++ Bronisławę i Jana Podgórskich, ++ braci Mariana i Bronisława, ++ z pokrewieństwa z obu stron a także z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

3) Za + Annę oraz + męża Michała Zawadijów także z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

4) O światło Ducha Św. dla Janiny Nalepa, jej dzieci, siostr: Krystyny i Wandy, brata Jana z żoną i dziećmi. 

5) O potrzebne łaski z okazji iminin syna Piotra oraz o blogosł. Boże , opiekę Maryi dla Reni i Antosia. 

6) Za + rodziców Annę i Michała Kuziemskich, ++ z rodziny z  obu stron oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosł., opiekę Anioła Stróża dla Hani z okazji 5 r. ur. a także o łaski wcałej rodzinie. 

7) Za + męża i ojca Michała Podkówka w 30 dzień po śmierci. 

8) Za + mamę Krystynę Winkowską w 1 r. śm., + ojca Wiesława, ++ z rodziny z obu stron oraz o błogosł. Boże w rodzinie. 

9) Za + Annę Joniec, + Annę Wiench, ++ Aususta, Agnieszkę i Helmuta Knop. 

19.00 Za + męża Józefa Czaja w 17 r. śm., + ojca Józefa Fiszer w 13 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosł. w rodzinie. 

9.30 Ligota Górna: Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Maryi w rodzinie Sułkowskich a szczególnie w intencji wnuczki Moniki z okazji r ur. 

21 lipca 2019