Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

Intencje mszalne 26.11.2018 - 02.12.2018r.

PONIEDZIAŁEK – 26.11.2018r. - dzień powszedni

6.15 Przez wstawieńnictwo św. Rafała Archanioła i św. Kamila o powrót do zdrowia dla Amelki Kulik.

7.00 1) Za ++ rodziców Michała i Kazimierę Pankiewicz, + brata Janusza i za ++ krewnych z obu stron.

2) Za + ks. proboszcza Bernarda Jurczyka - Msza św. gregoriańska. 

18.00 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Agaty i Jacka Szpak. .

2) Z podziękowaniem za przeżyte 80 lat życia, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Jerzego. 

WTOREK – 27 listopada 2018r. - dzień powszedni

6.15 Za + żonę Stanisławę Wyczółkowską – Lewandowską (w rocznicę ślubu) oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Krzysztofa.

7.00 Za + ks. proboszcza Bernarda Jurczyka - zakończenie Mszy św. gregoriańskich. 

18.00 Za + Zbigniewa Sidorowicza w 1 r. śm. i za ++ z rodziny obu stron

ŚRODA – 28 listopada 2018r. - dzień powszedni

6.15 Za ++ rodziców Annę i Jana Motyka oraz ++ Władysławę i Antoniego Żurek o łaskę nieba. 

7.00 W intencji Parafian.

18.00 1) Za + Stanisława Cybińskiego w kolejną rocznicę śm, ++ z rodziny obu stron  oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie. 

2) Za + Marię Pułka w 1 r. śm. i za ++ z rodziny obu stron.

CZWARTEK – 29 listopada 2018r. - dzień powszedni

6.15 Za dusze czyśćcowe o łaskę nieba. 

7.00 Dziękczynna, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opieke Maryi dla Eryki w 57 rocz. urodzin oraz o łaski potrzebne dla całej rodziny.

18.00 1) Za ++ Jerzego i Tomasza Grus, ++ z pokrewieństwa, rodziców i teściów, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla całej rodziny. 

2) Za ++ rodziców Janinę i Franciszka Kulesa i za ++ z rodziny obu stron.

PIĄTEK – 30 listopada 2018 r. - święto św. Andrzeja, Apostoła

6.15 Za + Janinę Krynda w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny obu stron.

7.00 Za + syna Edwarda Suslik, ++ z rodziny obu stron  oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9.00 Za ++ rodziców Franciszka i Petronelę Cap, + męża Włodzimierza Owczaczyka, ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 Za + Kazimierza Fojtara, ++ rodziców, teściów, zięcia Henryka i + siostrę Teresę

Sobota - 01 grudnia 2018r. - I Sobota miesiąca

6.15 intencja wolna 

7.00 1) Za + mamę Krystynę Dutka w 1 r. śm.

2) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji Czcicieli.

17.00 w języku niemieckim - Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Heleny i całej jej rodziny.

18.30 Msza św. wspólna:

1) Za ++ Emilię i Jana Biczysko, ++ braci i siostrę, ++ Małgorzatę i Włodzimierza, ++ z rodziny Respondek, Pawełek, Widera i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla wnuczki Grażyny w dniu urodzin oraz o łaski w całej rodzinie a także  za ++ rodziców Agnieszkę i Augusta Drozda, + brata Augusta, ++ siostry Monikę i Cecylię i za ++ z rodzinyz  obu stron.

3) Za + ojca Erwina Saul (z okazji ziemskich urodzin), za ++ dziadków z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie - od córki Sylwii. 

4) Za + męża Ryszarda, szwagra Edwarda w 11 r. śm., ++ rodziców Ludwikę i Zdzisława Zaborowskich, ++ z rodziny obu stron oraz o błog. Boże w całej rodzinie.

5) Za + Andrzeja i Grażynę Sawicką - od koleżanek.

6) Za + Jerzego Szymczyk w 30 dniu po śmierci. 

7) O radość życia wiecznego dla Tadeusza w 13 r. śm., + Władysława, ++ z rodziny obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

8) Dziękczynna, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, światło Ducha św. dla Szymona w 6 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie a także za ++ rodziców Pawła i Agnieszkę Grzegorzów, + brata Waltra, ++ 2 mężów, ++teściów i ++ z całego pokrewieństwa 

9) Za + Aleksandrę Darmetko, ++ rodziców Franciszkę i Władysława, ++ Wacława i Jana, + Iwonę Szkałuba oraz o błog. Boże w rodzinach.

10) O szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia w pewnej intencji

11) Za + Krystynę Rejman w 15 r. śm

I Niedziela Adwentu - 02 grudnia 2018r.

7.00 Za ++ Helenę i Andrzeja Muzyka, ++ z rodziny obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

Po Mszy: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30 1) Za + Huberta Hain, + synową Urszulę, ++ z pokrewieństwa obu stron, dusze czyśćcowe oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MAryi w  rodzinie.

2) Za ++ Jerzego i Tomasza Grus, ++ rodziców i z pokrewieństwa obu stron. 

10.00 1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi i św. Katarzyny dla  pracowników węzła PKP Kluczbork i ich rodzin oraz  za ++ pracowników. 

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MAryi dla Ewy Wożniak w 70 r. urodzin oraz o łaski dla rodziny.

12.00 1) Chrzty i roczki

2) Za ++ Franciszkę i Teofila Buczek, + brata Stanisława, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie. 

15.00 Msza św. wspólna.

1) Za + męża Ewalda Dawid, szwagra Józefa, ++ z pokrewieństwa obu stron oraz  z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie. 

2) Za ++ Marię i Aleksandra Watral, + syna Józefa i za ++ z całej rodziny oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) Za + Karolinę Dąbrowską w 10 r. śm. , + jej męża Jana w 34 r. śm., ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

4) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi i światło Ducha św. dla Markusa i o łaski dla całej rodziny.

5) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Leluszko Holik i brata Markusa oraz + za ++ ojca, brata, teściową, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

6) Za ++ rodziców Natalię i Adama Stefaniak, + Stanisławę Kula, Kazimierza Czerniawskiego, + Edwarda Konicer, + Zenona Nieznanego, + męża Zdzisława Sobała, ++ z rodziny obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

7) Za + syna Ryszarda, + męża Jana Gadomskiego, ++ rodziców i rodzeństwo, ++ z całej rodziny oraz dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę Maryi w rodzinie.

8) Za ++ rodziców Karola i Helenę Strug oraz Karola i Janinę Rozborskich, ++ z rodzeństwa a także z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

9) Do Ducha Św. z prośbą o łaskę wiary i nawrócenie w rodzinie oraz o rozwiązanie trudnych spraw przez wstawiennictwo św. Judy Tadeusza,

10) Za + brata Jana, + Katarzynę i Władysława, + Jana, ++ rodziców Marcina i Marię oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

11) Za + brata Zbigniewa w 10 r. śm., ++ rodziców Marię i Władysława Sowińskich oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

12) Za ++ z Róży Różańcowej p. Haliny Tyszeckiej: Urszulę Durka, Urszulę Smolnik i Jadwigę Janczura oraz ++ z tej Róży a także z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla żyjących członkiń.

13) Za ++ rodziców Stefanię i Franciszka Żytów + ciocię Klarę Pałasz, ++ z rodziny obu stron oraz o błog. Boże zdrowie w rodzinie.

14) Za + męża Jana Błażek w 11 r. śm., ++ z pokrewieństwa obu stron oraz o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

15) Za ++ dziadków i babcię z rodziny Chwist, Drosdiol i Koloch, ++ Józefa (w 100 r. ziemskich urodzin) oraz dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

16) Za + Zofię Tokarską o łaskę życia wiecznego - od rodziny Nikodemów.

17) Za + męża Czesława Kulczyckiego w 9 r. śm., ++ rodziców, teściów i rodzeństwo  oraz z prośbą o błog. Boże w rodzinie.

18) Za + Andrzeja Skoniecznego w 30 dniu po śmierci.

19) Za + Jana Gajdę w 29 r. śm., ++ rodziców oraz ++ z rodziny z obu stron a także o błog. Boże, dary Ducha Św. i opiekę Maryi dla wnucząt: Zofii, Julii i Michałka, oraz ich rodziców.

20) Za + męża Kazimierza Kokot, + syna Sławomira, ++ rodziców oraz ++ z rodziny z obu stron  a także z prośbą o błog. Boże, zdrowie w rodzinie

21) Za + brata Norberta Pianka w 30 dniu po śmierci, ++ rodziców Hildegardę i Gerharda Pianka, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

22) Za ++ Franciszka, + żonę Marie, + brata Józefa Oziębłowskich, ++ z rodzin Oziębłowskich i Paliwoda

23) Za + Marię i Marcina Mitek, + Jakuba Paluch, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

17.00 Za + męża Bogdana Wożniak w 7 r. śm., ++ rodziców Ludwikę i Wacława Miś, + Jolantę Konarską, ++ braci Mieczysława i Andrzeja, ++ z rodziny obu stron i oraz o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie. 

9.30 Ligota Górna - Za + męża Stefana Dąbrowskiego w 20 r. śm., ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron. 

23 listopada 2018