INTENCJE MSZALNE 28.10.2019 r. - 02.11.2019 r.

 

 PONIEDZIAŁEK- 28.10.2019r. –

Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.15      Za Parafian.

7.00       1. Za ++ Helenę i Barabarę Paradowskie, ++ z rodziny z obu stron.

               2. Za + Józefa Golińskiego, + syna Andrzeja, + Annę Oleśniewicz i jej + męża Józefa oraz ++ dzieci, ++ Zofię i Franciszka Piskorskich,+ chrześniaka Marcina, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00    1. Za + Jerzego (12r. śm.) i Lucynę Fuks, + Ewę Komarnicką, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

2. Za ++ Antoniego, Ksenię i Benignę, + Małgorzatę Chmielewską, ++ z rodziny Sidorowicz.

WTOREK -29.10.2019r.

6.15      Z podziękowaniem za okazane wsparcie i dobre serce w intencji parafian i dobrodziejów z Czarnowąs

7.00      Za + brata Joachima, + Dorotę i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00    1. Za ++ rodziców Stanisława (5r. śm.) i Krystynę Bartoszewskich, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

               2. Za ++ z rodziny Winnickich, Meinertów, Bojanków, Chrobaków oraz o Boże błogosł, w tych rodzinach.

ŚRODA – 30.10.2019r.

6.15      Za + ojca Jerzego Szymczyka w 1 r. śmierci o łaskę nieba.

7.00       Za + Janinę Krynda w 1 r. śmierci o łaskę nieba.

18.00    1. Za + męża Romana Kosarewicz (12 r. śm.), ++ rodziców i ++z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

               2. Za ++ rodziców Antoniego i Teresę Zybała, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

CZWARTEK – 31.10.2019r.

6.15      Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

7.00      Do Ducha Świętego o łaskę dobrej spowiedzi świętej w pewnej intencji.

18.00    1. Za + męża Andrzeja Bochenek (28r. śm.), + ojca Jerzego Stanosek oraz + teścia Zdzisława Bochenek, ++ z rodziny oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

PIĄTEK – 01.11.2019r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00      1.Za ++ rodziców Stefanię i Zygmunta, + brata Jerzego, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

               2. Rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskiej: Za + Męża Krzysztofa Praszczyk

8.30      1. Za + męża Franciszka Poremba, ++ rodziców Agnieszkę i Wiktora Kowalczyk, ++ z rodziny Poremba, Kowalczyk i Grzemla.

               2. Za + Huberta Hain, + synową Urszulę, ++ z pokrewieństwa z obu stron,  dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

10.00    1. Za ++ rodziców Rozalię i Romana Kałuża, ++ Elżbietę, Jana i Renatę Klas, ++ Marię i Ferdynanda Mally, ++ z rodzin Kałuża, Deska i Mally.

               2. Za + męża Norberta Brzózka, ++ rodziców Gertrudę i Jana Pielorz, + brata Jana, ++ teściów Marię i Jerzego Brzózka, ++ z pokrewieństwa.

12.00    1. Za ++ Barbarę, Helenę, Stanisławę, Jerzego, Zygmunta, Wiesława, Mirosława i Edwarda Paradowskich.

               2. Za + prof. Zdzisława Szubę (8r.śm.), ++ z rodziny z obu stron – od żony i córki z rodziną.

14.00    Nieszpory z kazaniem (w kościele) oraz wyjście procesji na cmentarz komunalny w Kluczborku.

19.00    Za + męża Mieczysława, ++ teściów i rodziców, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

9.30      Ligota Górna: Za + Stanisławę Drozda – od Róży Różańcowej z Ligoty Górnej.

SOBOTA -02.11.2019r.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

7.00      1. Za ++ rodziców Łucję i Pawła, + brata Joachima, + Dorotę i dusze w czyśćcu cierpiące.

               2. Msza gregoriańska: za + męża Krzysztofa Praszczyk.

8.30      1. Za ++ rodziców Olgę i Karola Szrajber, ++ męża i ojca Jana Kucharskiego, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

               2. Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

10.00    1. Za ++ Czesława, Rozalię, Bolesława, Jana, Jadwigę, Marię Lubienieckich, + męża Józefa, ++ rodziców Michała i Paraskewię Kamińskich, + siostrę Nadię Hawrysz.

               2. Za ++ rodziców Bronisława (30r. śm.) i Anastazję, + brata Jana, + bratanicę Ewę Kiecko, ++ teściów Stanisławę i Józefa Ira oraz o Boże błogosł.w rodzinie.

12.00    Za wszystkich wiernych zmarłych a szczególnie zmarłych w ostatnim roku (od 01.11. 2018 do 01.11.2019)

16.00    Ligota Górna: Msza św. i różaniec z wypominkami.

17.00    Msza w języku niemieckim: Za + męża Huberta Jantos, ++ z rodziny Jantos i Smyrek.

17.45    Różaniec z wypominkami.

18.30    Msza św. wspólna:

  1. Za ++ Jana i Weronikę Kędzia, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron, ++ Anielę, Stefana, Józefa, Zbigniewa, Elżbietę Mańko i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Marię i Jana Porada, ++ Helenę, Emmę i Alfonsa Porada, ++ Marię i Józefa Szklarz, ++ z rodziny Porada i Szklarz.
  3. Za ++ Kazimierza i Natalię Kucharskich, ++ dziadków, ++ z rodziny, + Jana Zadrożnego, ++ z rodziny Faryś i Jareckich.
  4. Za ++ rodziców Franciszka i Marię, ++ dziadków Jana i Helenę, ++ rodzeństwo: Kazimierę, Romana i Teresę oraz Jerzego i Marię, ++ Wiesława i Sebastiana Kotlińskich.
  5. Za ++ Jana i Michalinę, Romanę, Zdzisława, Jadwigę, Edwarda i Stanisławę Dąbrowskich, + Fryderyka Sikora, ++ Witolda i Marię Makowskich.
  6. Za ++ dziadków Michała i Katarzynę, ++ Józefa, Jana i Zofię, Jerzego i Waldemara Szymańskich oraz Alicję i Stefana Władygów.
  7. Za + Alicję Syguła – od Joli i Maryli.
  8. Za + tatę Adama Przedpełskiego, ++ z rodziny.
  9. Za + męża Edwarda Gliwińskiego, ++ z rodziny.
  10. Za ++ rodziców Janinę i Czesława Grygorcewicz oraz Jadwigę i Zdzisława Jarosz, ++ dziadków, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
  11. Za ++ rodziców Zenonę i Adama Kotlińskich, ++ z rodziny Barysiów, Szydłów, Chodubskich i Konarkowskich.
  12. Za + Janinę Butra w 1 r. śm, + Władysławę Pojda w 1 r. śm., + Stanisława Butra (25r. śm.), + Janusza Wojciechowskiego (13.r śm.) ++ z rodziny z obu stron.
  13. W intencjach Ojca św. Franciszka.
  14. Za ++ rodziców Józefę i Antoniego  Mańkiewicz, ++ braci Jana i Michała, + męża Tadeusza Bieroń, + wnuczkę Kwaśniak Beatę, ++ swatów Piotra i Leokadię Kwaśniak.
  15. O Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie w w/w rodzinach.

XXXI Niedziela Zwykła - 03.11.2019r.

7.00      Za ++ rodziców Helenę, Władysława i Jana, ++ dziadków z obu stron, + siostrę Helenę i jej + męża Edwarda Słoma, + Marka Bartłomiejczyk (4r.śm.) oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

8.30      1. Za ++ rodziców Hartman i Nowak, ++ braci Ryszarda i Pawła, ++ Eryka i Huberta Suska, ++ z rodziny Hartman, Suska i Nowak.

               2. Za ++ rodziców Edmunda i Martę Zglińskich, ++ Walerię i Edwarda Tyrów, ++ Marię i Jerzego Makowskich, ++ z rodzin Zglińskich, Szydlaków, Kwaków, Mierzwiaków i Tyrów.

10.00    1. Za + siostrę Reginę i jej + męża Adama Krętowskich, ++ z rodziny z obu stron, + męża Wincentego Zgonina, ++ z rodziny Sadowskich oraz o Boże błogosł.w rodzinie.

               2. Za ++ członków Stowarzyszenia Dobrej Śmierci, ++ misjonarzy św. Rodziny, ++ kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.

               3. Za + męża Krzysztofa Praszczyk. (greg.)

12.00    Msza św. dla dzieci:

               1. Chrzty: Marcelina Maja Paca, Wiktor Albert Ziółkowski.

               2. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i dary Ducha Św. dla Barbary Poprawa z okazji r. ur. oraz o łaski w rodzinie.

15.00    Msza św. wspólna:

               1. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i dary Ducha Św. dla Genowefy Gadziałowskiej z okazji 74 r. urodzin i łaski w rodzinie.                         

               2. Za ++ braci i bratowe z rodziny Mróz, + Krzysztofa Mróz, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

               3. Za + Mirosława Stasiuk (4r. śm.), ++ rodziców i ++ z rodziny z obu stron.

               4. Za + mamę Zofię Turek (3r. śm.) i + babcię Stefanię o łaskę nieba.

               5. Za + Eugeniusza Oziębłowskiego w r. śmierci.

               6. Za + ojca Romana Chochołowicz, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł.w rodzinach Żymańczyk, Żylak i Chochołowicz.

               7. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i Anioła Stróża dla wnuczka Maksia z okazji 10 r. ur. o dalszą pomoc w wychowaniu oraz dla rodziców i w rodzinie Konarskich.

               8. O światło Ducha Św. „Jezu Ty się tym zajmij!”

               9. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i dary Ducha Św. dla Małgorzaty Bali z okazji urodzin.

               10. Za + synową Iwonę Marciniuk w 1 r. śm. i ++ z rodziny.

               11. Za + Marię Okulską w 30 dzień po śmierci.

               12. Za ++ rodziców Agnieszkę i Karola Tomczyk, ++ Sabinę i Stanisława Mistygacz, + braci z obu stron: Huberta, Józefa i Jerzego, ++ bratowe: Erykę i Jadwigę, + siostrzeńca Andrzeja i + Sylweriusza, ++ dziadków z obu stron, ++ szwagrów.

               13. Za + Jolantę Gut w 30 dzień po śmierci.

               14. Za + tatę Adama Przedpełskiego, ++ z rodziny.

               15. Za + męża Edwarda Gliwińskiego.

               16. Za + wnuka Miachała Rycąbel, + męża Andrzeja Kołat, ++ rodziców Katarzynę i Stanisława, + brata Józefa Ziubroniewicz, + Janusza Hirszel, + Piotra Marczak, + małego Andrzejka.

               17. Przez wstawiennictwo Matki Boże Różańcowej w int. Róży (zelatorka Halina Tyszecka) z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i zdrowie oraz za ++ z tej Róży.

               18. Za ++ rodziców Marię i Władysława oraz + Zbigniewa Sowińskich, ++ rodziców Ludwika i Rozalię, ++ braci Mieczysława i Zygmunta Tyszeckich.

               12. O Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie w w/w rodzinach.

19.00    Za + męża Zygmunta, jego ++ rodziców i rodzeństwo z rodziny Biczysko, ++ rodziców Józefę, Marię i Izydora   

               Gajewskich, ++ siostry Alinę i Annę, + córkę Anitę, + Władysława, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł.

                w rodzinie.

9.30    Ligota Górna: Za + żonę Marię Broszko(3r.śm.) oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

 

28 października 2019

Kliknij  i zapisz się, aby otrzymywać informacje z naszej parafii.

Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002