Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

INTENCJE MSZALNE 30.09.2019 r. - 06.10.2019 r.

 

 PONIEDZIAŁEK- 30.09.2019r. –

 św. Hieronima, prezbitera i dra Kościoła

6.15      Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Teresy, Jana oraz za + Willi, ++ rodziców Monikę i Antoniego, ++ teściów Marię i Stanisława, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

7.00       Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla Ewy i Marcina oraz z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie.

18.00    1). Za ++ rodziców Marię i Konrada Nowackich oraz Agnieszkę i Edwarda Rybka, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

               2). Za ++ rodziców Genowefę i Tomasza Bednarek, + siostrę Bożenę, + brata Jana, ++ rodziców Franciszkę i Jana Rewasiewicz, + brata Ryszarda, ++ z rodziny oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

WTOREK - 01.10.2019r. –

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła

6.15      Za + męża Bolesława Sroślak w 2 r. śm., ++ z rodziny z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz z prośbą o Boże błogosł. w rodzinie.

7.00      Za + Kazimierę Bielonko w 2 r. śm., ++ z rodziny z obu stron.

18.00    1). Za ++ rodziców Franciszka (z okazji imienin) i Helenę Garncarek, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

               2). Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla mamy Stanisławy Baranowskiej z okazji 90 r. urodzin.

               3). Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Brygidy.

ŚRODA – 02.10.2019r. –

Świętych Aniołów Stróżów

6.15      Za Parafian.

7.00       Za ++ Marię i Antoniego Przewloka, ++ rodziców z obu stron, + Edwarda Zamora, ++ z rodzin Kałuża i Krause, ++ Marię i Łukasza Wiśniewskich, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00    1). Za + męża Stanisława Faber w 18 r. śm., + ojca Stefana Kasprzak, ++ z rodzin Tyczyński, Springer, Kasprzak i Grabowski.

               2). Za + Waltera Sowada o łaskę nieba.

CZWARTEK – 03.10.2019r. –

I Czwartek Miesiąca

6.15      W intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii, tych którzy pracowali i pracują: o Boże błogosławieństwo dla żyjących a łaskę nieba dla zmarłych. W intencji kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7.00      wolna

18.00    1). Za ++ rodziców Teresę (w dniu imienin) i Mieczysława Mendel, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

               2). Za ++ Annę i Wincentego Krzemińskich, ++ Jerzego i Marcina Owczarek, ++ z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.  

PIĄTEK – 04.10.2019r. –

Św. Franciszka z Asyżu, I Piątek Miesiąca

6.15      wolna

7.00      wolna

9.00      Za  podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie dla Tomasza Krzysztof z okazji 30 r. ur.

18.00    Msza św. wspólna:

 1. W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego
 2. W święto Patronalne FZŚ, przez wstawiennictwo św. Franciszka z Asyżu o błogosł. Boże  dla profesów, asystenta duchowego ks. Proboszcza, powołania do zakonu i ++ profesów.
 3. Za ++ rodziców Józefa (w r. śmierci) i Walerię Kwacz, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
 4. Za + męża Huberta Dzierson, ++ rodziców Marię i Józefa, ++ teściów Wiktorię i Piotra, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinach Jantos, Dzierson i Kokot.
 5. Za ++ rodziców Helenę i Kazimierza Jachymczyk, ++ Marię i Jana Buczkowskich w r. śm., ++ szwagrów: Gerarda, Zygmunta i Kazimierza, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

SOBOTA -05.10.2019r. –

Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy ; I Sobota Miesiąca

6.15      Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla

s. Faustyny.

7.00       Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

14.00    ślub rzymski: Natalia Stodoła i Marcin Jurków.

17.00    Msza św. w języku niemieckim: Za + siostrę Elżbietę, + szwagra Franciszka oraz ich ++ córki Annę i Grażynę.  

18.30    Msza św. wspólna:

 1. W intencji ks. Tomasza Jałowego z okazji kolejnej r. ur., z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie.
 2. W święto Patronalne Wspólnoty NSPJ i Miłosierdzia Bożego o Boże błogosł. dla członków i opiekuna ks. Marka Trzeciaka oraz o łaskę Miłosierdzia Bożego dla ++ członków.
 3. Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Pełka, ++ z rodziny z obu stron.
 4. Za + Józefa Radom, + Franciszka w 16 r. śm., + Stanisławę Ożug, + brata Mariana, + bratową Danutę, ++ z rodziny z obu stron.
 5. Za + Władysława Gierczyk w 30 dni po śm., ++ z rodziny z obu stron.
 6. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha  Św. i zdrowie dla mamy Janiny Ćwiklińskiej z okazji 87 r. ur. oraz o łaski w rodzinie.
 7. O Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie w w/w rodzinach.

XXVII Niedziela Zwykła - 06.10.2019r.

7.00      Za + Klementynę w 20 r. śm. i Michała Buczma, ++ z rodziny.

8.30      1). Za + męża Franciszka Krzemińskiego, + ojca Franciszka,++ teściów, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

               2). Za ++ Tomasza i Jerzego Grus, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

10.00    1) W int. Róży Różańcowej „św. Maksymiliana Marii Kolbego”( zelatorka Anna Sitnik) z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i zdrowie dla członków, ich rodzin oraz za ++ z Róży.

               2) Za ++ Tadeusza w r.śm. i Witolda Wilczyńskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

12.00    Msza św. dla dzieci:

               1). Chrzty: Maja Joanna Grzelczyk. Roczki: Jan Wnęk.

               2). W int. Róży Różańcowej zelatorki Krystyny Bator z Ligoty Zameckiej,  z prośbą o Boże błogosł., opiekę Maryi i zdrowie dla członków, ich rodzin oraz za ++ z Róży.

15.00    Msza św. wspólna:

 1. Za + męża Walentego Gierus, ++ rodziców z obu stron, + brata Stanisława, + siostrę Krystynę oraz Ryszarda Mikołajczyk, + Weronikę Gaik, ++ z rodziny Adamów i Krupa.
 2. Za ++ Ryszarda, Józefę, Jana, Wandę Kukuł, ++ z rodziny Kukuł i Grygiel.
 3. Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Kaniak, ++ teściów Katarzynę i Czesława Pawłowskich, ++ dziadków, ++ z rodziny z obu stron.
 4. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Stanisławy Baranowskiej z okazji 90 r. ur.
 5. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi dla Marii z okazji 82 r. ur. i w rodzinie.
 6. Za + męża Bolesława w 21 r. śm, ++ z rodziny z obu stron, + ciocię Pamphilę, + matkę chrzestną Gujdę, ++ z rodziny z obu stron, ++ przyjaciół.
 7. Za ++ rodziców Władysławę i Wiktorię Wojna, + szwagra Stanisława Zacharz, ++ z rodziny Adamiec, Locwi, Fila i Wojna.
 8. Za + męża i ojca Jana Kleszcz w r. śm., ++ rodziców i teściów, ++ braci Jana i Henryka, + ciocię Stanisławę i stryja ks. Antoniego Kolarz.
 9. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla Dominika Kania z kazji 5 r. ur. i w rodzinie.
 10. Za + męża i ojca Mieczysława Mikołajczyk w 30 dniu po śmierci, ++ rodziców i ++ z rodziny z obu stron.
 11. Za + męża Edmunda Wróblewskiego w 20 r. śm., + syna Eugeniusza, + synową Marię, + zięcia Zbigniewa, ++ rodziców z obu stron, ++ siostry Emilię, Ritę i Teresę, ++ z rodziny.
 12. Za ++ rodziców Irenę w 3 r. śm. i Ernesta Paluch, ++ z rodziny Paluch i Zając.
 13. Za + Krystynę Sobek, + męża Huberta i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
 14. O Boże błogosł., opiekę Maryi, dary Ducha Św. i zdrowie w w/w rodzinach.

19.00    Za + męża Jarosława Bodnaruś w 5 r. śm., ++ rodziców Marię i Mikołaja, + brata Kazimierza Topornickich, ++ z rodziny oraz o Boże błogosł. w rodzinie.

9.30     Ligota Górna: Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę   

               Maryi dla Krystyny Krynickiej i całej rodziny.

 

30 września 2019