Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne 16 stycznia 2022 r.

 

 • Serdecznie witamy Gości i Parafian w II Niedzielę Zwykłą. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory. Dziś o 16.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę po kolędową dla kapłanów jako podziękowanie za ich pracę.

 • W ubiegłą niedzielę na wykonany już remont domu katechetycznego złożono ofiarę w kwocie 4230 zł. Darczyńcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • We wtorek, godz. 17.30, różaniec w intencji młodego pokolenia.

 • W środę, godz. 17.00 wspólne kolędowanie przy żłóbku – zaprasza grupa pro-live, następnie adoracja i Msza św.

 • W piątek, godz. 17.30, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 • Msze św. kolędowe dla naszych Parafian celebrowane są o godz. 18.00:

W poniedziałek: z ulicy Grota Roweckiego, Różanej i Rynku.

We wtorek: z ulicy Sienkiewicza, Sikorskiego, Skłodowskiej.

W środę: z ulicy Ściegiennego, Słonecznej, Sobieskiego, Sportowej, Staszica, Strzeleckiej i Szewskiej.

W czwartek: z ulicy Towarowej, Waryńskiego i Witosa.

W piątek: z ulicy Wołczyńskiej, Zamkowej, Zygmunta Starego i Żeromskiego.

W sobotę o godz. 18.30: z Bąkowa – Drogomina, Bogdańczowic, Ligoty Dolnej.

W niedzielę o godz. 19.00: z Ligoty Zameckiej i Ligoty Górnej. Parafianie z Ligoty Zameckiej i Górnej mają także Msze w niedzielę o 9.30 w kościółku na Ligocie (do wyboru).

Po Mszach kolędowych będzie można złożyć ofiarę na ogrzewanie naszego kościoła. Bardzo prosimy przygotować na kartkach informacje dotyczącą parafian zamieszkujących pod danym adresem – chodzi o aktualizację kartoteki parafialnej.

 • Dzieci śpiewające w scholii i wszystkie, które chciałyby do scholii się zapisać zapraszamy na próbę w niedzielę o godz. 11.30 do kościoła.

 • W przyszłą niedziele, po Nieszporach, spotkanie modlitewne Francisz. Zakonu Świeckich

 • W dniach od 16-24 września 2022 r. organizujemy pielgrzymkę do Włoch – Toskania. Cena 2190 zł. Zaliczka wpłacana przy zapisywaniu 500 zł. Zapisy w kancelarii.

 • Zwracamy się z prośbą o wpisanie 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Parafii MBWW w Kluczborku. Przypominamy, iż przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz parafialnego stowarzyszenia nie tracimy ani złotówki ze swoich dochodów. Jedyne, co należy zrobić, to podczas rozliczenia PIT wpisać w odpowiednią rubrykę nazwę Stowarzyszenia i jego nr KRS 0000329931

 • Do Domu Ojca odeszli: + Henryka Kowalska l. 72; + Maria Wietecha l. 84; + Marian Walczak l. 70; + s. Maria Sylwestra l.95. Wieczny odpoczynek..

16 stycznia 2022