Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Ogłoszenia Parafialne 21 listopada 2021 r.

 

 • Serdecznie witamy Gości i Parafian w ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Na 16.00 zapraszamy na Różaniec z wypominkami a po nim spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 • Dziś po Mszach św., przed kościołem, zbiórka na dzwony. Podczas prac remontowych okazało się, że trzeba zrobić remont zegara (sterownia zegara, tarcze, wskazówki, iluminacja.). W ubiegłą niedzielę na dom katechetyczny złożono ofiarę 3610 zł. Wszystkim dobrodziejom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • W sobotę, 27.11. o godz. 10.00, Msza św. oraz rejonowe spotkanie misyjne. Serdecznie zapraszamy sympatyków misji.

 • W sobotę I Nieszporami rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Serdecznie zapraszamy.

 • W przyszłą niedzielę poświęcenie wieńców adwentowych oraz opłatków. Tylko w przyszłą niedzielę będzie można zakupić makowce i pierniki. Dochód przeznaczony będzie na wystój bożonarodzeniowy kościoła. Świece rozprowadzane będą przez Caritas od II Niedzieli Adwentu.

 • Zbliża się Adwent i czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji zachęcamy do pomocy dla chorych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy 116 Szpitalu Wojskowym w Opolu. Potrzebne są: balsamy do ciała, chusteczki nawilżane, dezodoranty, mydło w płynie, żele do kąpieli, szampony, pianki do golenia, jednorazowe maszynki do golenia, musy dla dzieci i woda mineralna. Można też przynosić słodycze. Wszystkim dobrodziejom już teraz dziękujemy.

 • Na prośbę parafian jest ponownie włączona transmisja internetowa: You Tube/Promedia/MBWW Kluczbork.

 • Serdecznie zapraszamy do naszego kina w Kluczborku na film „Nędzarz i madame”. Jest to film o św. Albercie Chmielowskim. Seanse: dziś: 21.11. (niedziela) godz. 11.00 i od 22-25.11.(poniedziałek- czwartek) godz. 16.00.

 • Kandydatami do nowej Rady Duszpasterskiej są: Ewa Gałązowska, Michał Kubas, Janusza Zaremba, Maria Brzóska, Zdzisław Marzec, Dariusz Morawiec, Jarosław Marzec, Ireneusz Piszczałka, Michał Piszczałka, Rafał Jończyk, Iwona Podkówka, Mirosław Dąbrowski, Paweł Kaniewski, Jolanta Smolin, Dominika Kubas, Barbara Bittner, Paweł Dzierżypolski, Grażyna Sokołowska, Wojciech Fraszek, Henryk Fraszek, Agata Paluch.

 • Głosować będziemy za tydzień, w niedziele 28 listopada. Kandydatom gratulujemy.

 • Do Domu Ojca odeszli: + Cecylia Brutkowska l. 85 – pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00 i + Anna Strzelecka l.69 – pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek

21 listopada 2021