Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne 22 sierpnia 2021 r.

 

  • Serdecznie witamy Gości i Parafian w XXI Niedzielę Zwykłą. Dziś o godz. 16.00 koncert organowy w wykonaniu pana Wojciecha Olszyczki, studenta 2 roku Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach u profesora Juliana Gembalskiego. Podczas koncertu wykonywane będą utwory takich kompozytorów jak Bach, Boëllmann czy Reger. Serdecznie zapraszamy. Wstęp oczywiście wolny.

  • W tym miesiącu, na zapłacenie za wykonany już remont domu katechetycznego, zebrano kwotę 3510zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  • Spowiedź św. od poniedziałku do soboty pół godziny przed Mszą św.

  • Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, wtorek, piątek i sobota od godz. 9.00 - 11.00 a w środę i czwartek od godz. 16.00 -17.00.

  • We wtorek, godz. 17.30, różaniec w intencji młodego pokolenia - prowadzi Maryjna Wspólnota Dziecięctwa Bożego.

  • W czwartek, 26.08. uroczystość Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej. Msze św. w tym dniu celebrowane będą o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Z tej okazji odpust ku czci Matki Bożej w naszej parafii obchodzić będziemy w niedzielę 29.08. Suma odpustowa celebrowana będzie o godz. 10.00. Bardzo proszę o przygotowanie i niesienie sztandarów, baldachimu. Zapraszam dzieci z liliami i do sypania kwiatów. Podczas tej Mszy przywitamy także nowego wikariusza: ks. Mateusza Mytnika. Serdecznie zapraszamy.

  • W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do NSPJ.

  • W sobotę o godz. 18.00 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej – prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci.

Zapowiedzi: Krzysztof Walczak z Kluczborka i Anna Sondej z Górna zapowiedź III, Dawid Żłobiński z Kluczborka i Katarzyna Osmólska z Kluczborka zapowiedź III, Piotr Paweł Urbański i Barbara Anna Samulska ze Starego Ochędzyna zapowiedź II.

  • Do Domu Ojca odszedł: + Czesław Kazimierz Jarczak l. 77. Wieczny odpoczynek…

  • Dzisiaj, przez cały dzień, dziękujemy Panu Bogu za posługę duszpasterską w naszej parafii ks. Radosława Radziwonia. Od najbliższej środy, tj. 25 sierpnia, rozpocznie on pracę w Sądzie Diecezji Opolskiej a w październiku studnia na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW w Warszawie. Księdzu Radosławowi życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Maryi i św. Józefa oraz życzliwości ludzi, których Bóg postawi na jego drodze. Mamy nadzieję, że będzie miał wystarczająco czasu by do nas wracać. Wszystkiego najlepszego.

22 sierpnia 2021