Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne 12 września 2021 r.

 

 • Serdecznie witamy Gości i Parafian w XXIV Niedzielę Zwykłą. O godz. 16.00 nieszpory, a po nich spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (w kościele). Do skarbon można złożyć ofiarę za remont domu katechetycznego. Wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne „Bóg zapłać.”

 • Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę od godz. 9.00 - 11.00 a w środę i czwartek od godz. 16.00 - 17.00. Spowiedź św., w tygodniu, pół godziny przed Mszą.

 • W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. fatimska z kazaniem ks. dyr. Waldemara Musioła z Kurii Biskupiej w Opolu, różaniec oraz procesja z figurą NMP. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i prosimy o niesienie sztandarów i figury.

 • We wtorek godz.17.30, różaniec w intencji młodego pokolenia.

 • W środę o godz. 17.00 adorację Najświętszego Sakramentu prowadzi grupa modląca się w intencji dzieci poczętych a nienarodzonych. O godz. 18.00 Msza św. w intencji dzieci poczętych, rodzin i małżeństw naszej parafii a także Msza św. patronalna ADŚ.

 • W sobotę o godz. 11.00 Msza św. z okazji 20 rocznicy założenia w naszej parafii Apostolstwa Dobrej Śmierci. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. dyr. ADŚ oraz zaproszeni kapłani, również ci, którzy przez te 20 lat byli opiekunami tej grupy.

 • W przyszłą niedzielę kazania podczas Mszy św. głosić będzie ks. Antoni Żebrowski – Misjonarz św. Rodziny. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zapisania się do ADŚ.

 • Od środy do piątku Triduum dzieci i młodzieży ku czci św. Stanisława Kostki.

 • Zapowiedzi: Michał Kokot z Kluczborka i Agata Wołoszyńska z Dobrzenia Wielkiego zap. II; Mateusz Marcin Koszela z Kluczborka i Dominika Wojtysiak z Woli Będkowskiej zap. I.

 • Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery itp.). Elektrośmieci można składać na parkingu przy naszym kościele od czwartku 16 września. Zostaną one zabrane w piątek 17 września około godz. 12.00 przez Green Office Ecologic.

 • Do domu Ojca odeszli: + Marian Sanek l. 66, + Eugenia Siwek l. 85, + Edmund Wyrembek l. 73. Wieczny odpoczynek…

12 września 2021