Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Piknik Parafialny

27 sierpnia 2022 r. już od godziny 14:00 rozpoczniemy Piknik Parafialnych.

 

Dla wszystkich czeka mnóstwo atrakcji. Przygotowaliśmy między innymi występy młodych artystów, pokaz strażacki - a w nim cięcie samochodu i nie tylko. Będzie można sprawdzić swój talent na profesjonalnej strzelnicy. Dla dzieci będą przygotowane dmuchańce, malowanie twarzy i i inne zabawy. Czekają również zabawy taneczne i gwiazdy wieczoru: Kapela Jontki i Zespół Omega przy których będziemy mogli bawić się do północy.

W pikniku będzie można wygrać wiele nagród jak miedzy innymi lot samolotem, hulajnogę elektryczną, czy rower miejski i wiele, wiele więcej.

Przewidzieliśmy też grill oraz różne inne specjalności, abyście nie wyszli od nas głodni.

Cały dochód uzyskany z Pikniku przeznaczony będzie na remont dachu naszego kościoła.

Mamy nadzieje, że do zobaczenia!

 

 

18 sierpnia 2022