Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Rejonowe Spotkanie Misyjne

    W sobotę, 23 marca  br. odbędzie się tradycyjne już, wiosenne Rejonowe Spotkanie Misyjne. Rozpocznie się ono o godzinie 10:00 Eucharystią sprawowaną w kościele parafialnym  pod przewodnictwem dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych diecezji opolskiej i diecezjalnego referenta ds. misyjnych, ks. dr Stanisława Kleina

Po Mszy św. w salce  na plebanii będzie miała miejsce dalsza  część informacyjno – formacyjna, podczas której przy kawie z ciastem ks. Stanisław zaprezentuje aktualności ze świata misyjnego. Zawsze istnieje również możliwość zadawania pytań  na tematy związane z misjami.  Zakończenie spotkania planowane jest około godz. 13.

Koło Misyjne przy parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku serdecznie zaprasza wszystkich, którym sprawa głoszenia całemu światu Dobrej Nowiny o zbawieniu jest szczególnie bliska  – zarówno osoby przybywające na te spotkania od lat, jak i tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę o misyjnej działalności Kościoła!

 

18 marca 2019