Jarmark Wielkanocny 2023

W dniach 18 i 19 marca w naszej parafii obył się Jarmark Wielkanocny. W sobotnie popołudnie dzieci usłyszały o tym czym na co dzień zajmował się św. Józef. Jako że był cieślą (pracował przy drewnie) zaprosiliśmy Pana Pawła, który pokazał na czym polega praca stolarza. Najmłodsi mogli zmierzyć się z pracą w drewnie. Odbyła się również rozgrywka w „chińczyka” w wersji makro. 

Niedziela była czasem spotkań. Po Mszach Św. Można była nabyć świąteczne ozdoby, palmy, świece a także różnego rodzaju przetwory na świąteczny stół. Nie zabrakło ciepłych napoi (herbaty i czekolady) i smacznego, przygotowanego przez Siostry zakonne, bigosu. Po Mszy o godz. 12.00 na dzieci czekała kolejna atrakcja – malowanie twarzy. 

Dziękujemy za Waszą obecność i wspólnie przeżyty weekend. Poniżej zamieszczamy galerię z wydarzenia.

O nas

Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Kluczborku. Kościół należy do parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku w dekanacie Kluczbork, diecezji opolskiej. Dnia 30 września 2007 roku, pod numerem A-56/2007 obiekt został wpisany do rejestru zabytków województwa opolskiego.