Intencje 02.10 - 08.10.2023r.

     

Poniedziałek, 02 października 2023r.

św. Aniołów Stróżów

6.15

O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny. 

7.00

Za + Mirosława Ostrowskiego o łaskę nieba – od funkcjonariuszy i pracowników Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu. 

9.00

1. Za + męża Stanisława Faber (22r.śm.), + ojca Stefana Kasprzak, + Marię Tyczyńską. 
2. Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba. 

17.30

Różaniec. 

18.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla prawnuka Miki z okazji 1r. ur. oraz dla jego rodziców. 

     

Wtorek, 03 października 2023r.

dzień powszedni

6.15

O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny

7.00

Za ++ Ludwika i Marię Korobajło, ++ rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00

1. Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba.
2. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka o łaskę nieba. 

17.30

Różaniec.

18.00

Za ++ rodziców Franciszka (w dniu ziemskich ur. i imienin) i Helenę Garncarków, ++ z rodzin

     

Środa, 04 października 2023r.

św. Franciszka z Asyżu

6.15

O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny

7.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi, św. Józefa i św. Franciszka dla s. Marii Franciszki – przełożonej ss. Józefitek w Kluczborku – od księży. 

9.00

1. Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba. 
2. Za ++ rodziców Józefę i Piotra Sterniuk oraz Juliannę i Wacława Majcher oraz o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie. 

17.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Grupa Modlitewna św. Józefa.

17.30

Różaniec

18.00

1. W święto Patronalne FZŚ, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Franciszka dla profesów, asystenta duchowego – ks. prob. Wojciecha oraz o łaskę nieba dla ++ z tej Wspólnoty.   
2. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi, św. Józefa i św. Franciszka dla s. Marii Franciszki – od Grupy Modlitewnej św. Józefa.  

     

Czwartek, 05 października 2023r.

św. Faustyny Kowalskiej

6.15

O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny

7.00

Za + syna Alojzego Dernbach (w dniu ziemskich ur.), + męża Roberta, ++ rodziców, + brata Jerzego, + szwagra Józefa, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie. 

9.00

Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba.

17.00

Godzina Święta – Wspólnota Krwi Chrystusa

17.30

Różaniec

18.00

1. W święto Patronalne Wspólnoty NSPJ – Miłosierdzia Bożego, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Faustyny dla członków Wspólnoty, opiekuna – ks. Marka Trzeciaka oraz o łaskę nieba dla ++ z tej Wspólnoty.  
2. Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Pełka, + siostrę Ingę, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie. 

     

Piątek, 06 października 2023r.

I Piątek miesiąca

6.15 

O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny

7.00

Za ++ Włodzimierza i Marcina, ++ z rodziny Kaczyńskich, Gorzołków, Natołocznych, Pampuchów i Kościelniaków o łaskę nieba. 

9.00

Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba. 

17.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego, Litania do NSPJ – Wspólnota Miłosierdzia Bożego -NSPJ

17.30

Różaniec 

18.00

Msza św. wspólna:  W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego o potrzebne łaski, Boże błog. i zdrowie – od Róży Różańcowej NSPJ zelatorki Anny Kania. Za ++ rodziców Genowefę i Wiesława Lenart (r. śm.), + Mieczysława Ostrowskiego, + Czesława  Świątkowskiego, ++ rodziny Lenart, Chołowczaków, Ostrowskich i Świątkowskich. Za + męża Walentego Gierus, ++ rodziców z obu stron, ++ braci: Stanisława i Jana Kuśnierz, ++ siostrę Krystynę i jej + męża Ryszarda Mikołajczyk, + Weronikę Gaik, ++ z rodziny Adamów i Klupa oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie. Za + żonę i mamę Dorotę Szymańską (1r.śm.) o łaskę nieba. 

     

Sobota, 07 października  2023r.

Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

6.15

1.O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny.
2. Za ++ Klemensa i Irenę Lewandowskich, + żonę Stanisławę, ++ z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba. 

7.00

1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. 
2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla: Róży Różańcowej Matki Bożej Różańcowej zelatorki Krystyny Bator, Róży Różańcowej Niepokalanego Serca Maryi zelatorki Marii Brzózka, Róży Różańcowej św. Anny zelatorki Jolanty Moskal, Róży Różańcowej św. Józefa zelatorki Agnieszki Maryniak,Róży Różańcowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zelatroki Anny Kania, Róży Różańcowej Matki Boskiej Częstochowskiej zelatorki Krystyny Kniejskiej,Róży Różańcowej św. Pio zelatorki Jolanty Smolin, Róży Różańcowej Matki Boskiej Ostrobramskiej zelatorki Jadwigi Mazur, Róży Różańcowej Pana Jezusa Miletyńskiego zelatorki Zofii Dziedzic, Róży Różańcowej MBWW zelatorki Ewy Gałęzowskiej, Róży Różańcowej św. Maksymiliana Marii Kolbego zelatorki Anny Sitnik, Róży Różańcowej Matki Bożej Nieustającej Pomocy zelatorki Haliny Tyszeckiej, Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej zelatorki Iwony Podkówka, Róży Różańcowej Matki Bożej z Guadelupe zwelatroki Marii Brzózka, Róży Różańcowej Niepokalanego Poczęcia NMP zelatorki Marii Brzózka, Męskiej Róży Różańcowej oraz o łaskę nieba dla ++ z tych Róż Różańcowych.
3. Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba.
4. Za ++ rodziców Marię i Tadeusza Bator oraz ++ Marię i Stefana Bator, ++ kuzynostwo Mirosława i Teresę Matuszewską, ++ tych rodzin. 
5. Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba. 

16.00

Chrzest św.: Wiktor Aleksander Nasiadko

17.00

Msza św. w j. niemieckim: Za ++ Annę i Waleriana Aksamit, ++ braci: Rajmunda i Henryka, ++ z pokrewieństwa o łaskę nieba. 

18.00

Różaniec

18.30

Msza św. wspólna: O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Zofii Chowaniec i Małgorzaty Rzepki. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Stanisława Chowaniec. Za + Marię Kubik. Za + syna Pawła Droździel (5r. śm.), ++ z rodziny.  o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa w w/w rodzinach. 

     

Niedziela, 08 października 2023r.

XXVII Niedziela Zwykła

7.00

1. Za ++ Elżbietę i Jana Szczygielskich o łaskę nieba. 
2.O Boże błog., potrzebne łaski,zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla Pawła i jego rodziny.

8.30

1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie oraz opiekę Maryi dla Zofii Lacmańskiej z okazji 65 r. ur. 
2. Za + męża Huberta Hain, + synową Urszulę, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie. 
3. Za + Kamila Kasprzak (5r.śm.), ++ Krystynę i Jerzego Cieplik, + Eugeniusza Kasprzak, ++ dziadków w obu stron o łaskę nieba. 

10.00

Suma: 1Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla: Róży Różańcowej Matki Bożej Różańcowej zelatorki Krystyny Bator, Róży Różańcowej Niepokalanego Serca Maryi, Róży Różańcowej Matki Bożej z Guadelupe, Róży Różańcowej Niepokalanego Poczęcia NMP zelatorki Marii Brzózka i Róży Różańcowej MBWW zelatorki Ewy Gałęzowskiej.
2. Za + ojca Antoniego Chodubskiego, ++ z rodziny o łaskę nieba. 

12.00

Msza św. dla dzieci:  Chrzest  św.: Lena Maria Sułkowska
1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Kacpra Włodarczyka z okazji 10r. ur.
2. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie oraz opiekę Maryi dla Teresy Sikora z okazji 50 r. ur. i całej rodziny. 
3. Za ++ rodziców Jana (32r.śm.) i Magdalenę Skaczyła, ++ z rodziny 
4. Za + męża Jarosława Bodnaruś (9r.śm.), ++ rodziców Marię i Mikołaja, + brata Kazimierza Topornickich oraz o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi w w/w rodzinach. 

15.00

Msza św. wspólna: Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla: Róży Różańcowej Jezusa Miletyńskiego zelatorki Zofii Dziedzic z Bogdańczowic.O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Zofii Chowaniec i Małgorzaty Rzepki. o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa w w/w rodzinach.

19.00

Za Parafian. 

9.30

Ligota Górna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie oraz opiekę Maryi dla Krystyny z okazji r. ur. 

O nas

Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Kluczborku. Kościół należy do parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku w dekanacie Kluczbork, diecezji opolskiej. Dnia 30 września 2007 roku, pod numerem A-56/2007 obiekt został wpisany do rejestru zabytków województwa opolskiego.